Taśma LED RGB


Taśmy LED RGB to rozwiązanie gwarantujące niebanalne efekty illuminacji. W połączeniu z odpowiednim sterownikiem taśmy led RGB umożliwiają zmianę barwy w dowolnie wybranym momencie. Wielokolorowe taśmy led RGB występują zarówno w wersji standard IP 33 jak i wodoodpornej IP65.

Co wyróżnia jakościowe taśmy diodowe Ledovo Epistar?

Przede wszystkim nasze taśmy LED RGB oparte są o markowe diody firmy Epistar 5050 - diody te są nie tylko jaśniejsze w stosunku do chińskich konkurentów ale przede wszystkim zdecydowanie trwalsze oraz nie wykazują tendencji do słabnięcia w miarę upływu czasu.

Kolejnym niezwykle istotnym argumentem przemawiającym za wyborem jakościowych taśm LED RGB LEDOVO Epistar jest zastosowany w ich produkcji PODWÓJNY PODKŁAD PCB, na którym zainstalowane są zarówno same diody EPISTAR jak i wysokiej jakości oporniki. Podwójny podkład PCB gwarantuje odpowiednie odprowadzanie ciepła, chroniąc tym samym diody led oraz - przede wszystkim - oporniki przed przegrzaniem. W konsekwencji Taśmy LED RGB LEDOVO EPISTAR nie posiadają wskazań do instalacji dodatkowo taśm radiacyjnych oraz - co bardzo ważne dla długoterminowych inwestycji charakteryzują się żywotnością dłuższą nawet do 70% !

Najwyższa jakość diod JAKOŚĆ LED RGB Epistar w najniższych cenach na rynku!