Czujniki ruchu LED to narzędzie nieodzowne do każdej profesjonalnej instalacji przewidzianej z zamierzeniem oszczędności energii.

Czujniki ruchu do LED

Profesjonalne detektory ruchu gwarantują satysfakcję użytkowania zarówno pod względem stricte oszczędności energii jak i długoletniej żywotności samego źródła światła oraz ewentualnego zasilacza - przez wzgląd na oczywisty fakt ich użytkowania tylko w momencie zapotrzebowania na oświetlenie.

Dostępne są zarówno czujniki ruchu 230V jak i SENSORY pracujące na napięciu DC 12V. Z doświadczenia zdecydowanie polecamy stosowanie tych pierwszych (czujniki ruchu 230V) - w momencie braku detekcji ruchu odcinają one zasilanie przed zasilaczem led, przez co pobór energii jest niemal zerowy oraz sam zasilacz nie pracuje, a tym samym nie eksploatuje się.

Pod czujnik ruchu LED podłączyć można KAŻDE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA z oferty LEDOVO, m.in żarówki LED, taśmy LED, naświetlacze LED czy choćby półki LED.

Każdy z oferowanych czujników led posiada ponadto manualną regulację - umożliwia przez to dostosowanie do indywidualnych potrzeb zarówno czułości reakcji jak i czasu świecenia źródła oświetlenia LED.