Oprawy schodowe LED to nowoczesne źródło oświetlenia schodów, korytarzy oraz ciągów komunikacyjnych. Stanowią nowoczesną a zarazem estetyczną i energooszczędną alternatywę dla tradycyjnego oświetlenia. Halogeny schodowe LED zapewniają jakość, bezpieczeństwo i niepowtarzalny styl.

Halogeny schodowe LED z oferty Ledovo

Wszystkie schodowe źródła światła z naszej oferty cechują się wysokiej jakości materiałami z jakich zostały wykonane, długą żywotnością, nowoczesnym wyglądem oraz bogatą kolorystyką. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno oprawy schodowe LED do oświetlenia wewnętrznego, jak i na zewnątrz, zasilane na 12V lub 230V.

Montaż opraw schodowych LED

Ich montaż odbywa się w puszkach instalacyjnych, otworach lub bezpośrednio do podłoża za pomocą kleju lub taśmy samoprzylepnej. Oprawy LED schodowe dostępne są zarówno w standardowych kolorach ciepłej i zimnej bieli, jak i dekoracyjnych kolorach: czerwieni, niebieskiego, zielonego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów, wśród których znajdziecie m.in.: czujniki ruchu LED czy oświetlenie sufitowe LED