Inteligentne sterowniki schodowe LED serii ST to cyfrowe, konfigurowalne urządzenia przeznaczone do sterowania wielopunktowym oświetleniem LED 12V/24V DC schodów, podjazdów, ścieżek, parkingów.

Inteligentne oświetlenie schodów LED - funkcje

Ich podstawową funkcją jest, podobnie jak tradycyjnych automatów schodowych, włączanie oświetlenia na określony czas, jednakże możliwości sterowania oświetleniem przez inteligentne sterowniki schodowe są o wiele bardziej wyrafinowane i efektowne.

Oświetlenie schodów LED umożliwia delikatne podświetlenie schodów np. na 2% maksymalnej jasności. Włączanie pełnego oświetlenia (podobnie gaszenie) równocześnie lub kolejno lampa po lampie, w postaci efektownej fali świetlnej LED. Lampy LED mogą być włączane skokowo lub płynnie, z 7-stopniową płynnością regulacji fali świetlnej. Opcja ostrzegania pozwala na przedłużenie świecenia w razie potrzeby.

Wbudowany konfigurator umożliwia dopasowanie działania sterownika do potrzeb użytkownika poprzez ustawienie, w zależności od modelu sterownika, od 2 do 19 parametrów konfiguracyjnych.

 

Jak aktywować sterowniki schodowe LED?

Nasze sterowniki schodowe LED mogą być aktywowane ręcznie przez przyciski lub automatycznie przez czujniki ruchu, a blokowane w dzień przez czujnik zmierzchu (wbudowany lub zewnętrzny) bądź zegar astronomiczny. Sterowniki schodowe ST posiadają możliwość integracji z systemami automatyki typu Inteligentny Dom. Wykonane z ich użyciem inteligentne oświetlenie schodów LED jest efektowne, bezpieczne, wygodne i ekonomiczne.

Sprawdźcie również oświetlenie LED do szaf oraz podświetlenie telewizora LED!