Taśmy led wodoodporne to rozwiązanie dedykowane do zastosowania we wszystkich wnętrzach (również pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności - kuchnia , łazienka etc.) Zastosowana OCHRONNA WARSTWA SILIKONU zabezpiecza diody nie tylko przed wilgocią, ale również kurzem oraz zapobiega procesowi utleniania się lutów diód - przez co czyni wodoodporne taśmy led znacznie trwalszymi.

CO WYRÓŻNIA JAKOŚCIOWE TAŚMY DIODOWE LEDOVO EPISTAR ?

Przede wszystkim nasze TAŚMY LED oparte są o markowe diody firmy EPISTAR - diody te są nie tylko jaśniejsze w stosunku do chińskich konkurentów ale przede wszystkim zdecydowanie trwalsze oraz nie wykazują tendencji do słabnięcia w miarę upływu czasu.

Kolejnym niezwykle istotnym argumentem przemawiającym za wyborem JAKOŚCIOWYCH TAŚM LEDOVO EPISTAR jest zastosowany w ich produkcji PODWÓJNY PODKŁAD PCB, na którym zainstalowane są zarówno same DIODY EPISTAR jak i wysokiej jakości oporniki. Podwójny podkład PCB gwarantuje odpowiednie odprowadzanie ciepła, chroniąc tym samym diody led oraz - przede wszystkim - oporniki przed przegrzaniem. W konsekwencji TAŚMY LEDOVO EPISTAR nie posiadają wskazań do instalacji dodatkowo TAŚM RADIACYJNYCH oraz - co bardzo ważne dla długoterminowych inwestycji charakteryzują się ŻYWOTNOŚCIĄ DŁUŻSZĄ NAWET DO 70% !

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DIÓD EPISTAR W NAJNIŻSZYCH CENACH NA RYNKU !