TAŚMA 300 LED / wodoodporna / ROLKA 5 m / BIAŁY CIEPŁY Sale

TAŚMA 300 LED / wodoodporna / ROLKA 5 m / BIAŁY CIEPŁY

79,99 zł88,88 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED / wodoodporna / ROLKA 5 m / BIAŁY NEUTRALNY Sale

TAŚMA 300 LED / wodoodporna / ROLKA 5 m / BIAŁY NEUTRALNY

81,00 zł90,00 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED / wodoodporna / ROLKA 5 m / BIAŁY ZIMNY Sale

TAŚMA 300 LED / wodoodporna / ROLKA 5 m / BIAŁY ZIMNY

79,99 zł88,88 zł
GERLED Producent

Wodoodporne taśmy LED Epistar Ledovo IP65

Taśmy LED wodoodporne to rozwiązanie dedykowane do zastosowania we wszystkich wnętrzach (również pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności - kuchnia , łazienka etc.) Zastosowana ochronna warstwa silikonu zabezpiecza diody nie tylko przed wilgocią, ale również kurzem oraz zapobiega procesowi utleniania się lutów i diod - przez co czyni wodoszczelne taśmy LED znacznie trwalszymi.

Co wyróżnia wodoszczelne taśmy LED Epistar Ledovo IP65?

Przede wszystkim nasze taśmy LED oparte są o markowe diody firmy Epistar - diody te są nie tylko jaśniejsze w stosunku do chińskich konkurentów ale przede wszystkim zdecydowanie trwalsze oraz nie wykazują tendencji do słabnięcia w miarę upływu czasu.

Kolejnym niezwykle istotnym argumentem przemawiającym za wyborem wodoodpornych taśm Ledovo Epistar IP65 jest zastosowany w ich produkcji podwójny podkład PCB, na którym zainstalowane są zarówno same diody Epistar, jak i wysokiej jakości oporniki. Podwójny podkład PCB gwarantuje odpowiednie odprowadzanie ciepła, chroniąc tym samym diody LED oraz - przede wszystkim - oporniki przed przegrzaniem. W konsekwencji taśmy Ledovo Epistar nie posiadają wskazań do instalacji dodatkowo taśm radiacyjnych oraz - co bardzo ważne dla długoterminowych inwestycji charakteryzują się żywotnością dłuższą nawet do 70%!

Oferujemy najwyższą jakość diod Epistar, w najniższych cenach na rynku!

Polecamy sprawdzić również taśmy LED Epistar Ledovo 24V oraz taśmy LED RGB z zasilaczem!