Ściemniacz LED dotykowy 12V 1A chrom

Ściemniacz LED dotykowy 12V 1A chrom

15,65 zł
FURNIKA Producent
Ściemniacz LED dotykowy 12V 1A biały

Ściemniacz LED dotykowy 12V 1A biały

15,65 zł
FURNIKA Producent

Ściemniacze led do taśm monokolorowych – skuteczne zarządzanie oświetleniem mono

Ściemniacze led do taśm monokolorowych to sposób na regulowanie i sterowanie jasnością światła, jego włączanie i wyłączanie, w zakresie taśm ledowych. Światło led może przybierać różny poziom jasności, tak aby dostosować się do naszych potrzeb i aktualnego nastroju. Możliwość zarządzania światłem taśm led monokolorowych jest równorzędne z budowaniem odpowiedniego klimatu i atmosfery w pomieszczeniu, w którym aktualnie przebywamy. Ściemniacze led do taśm monokolorowych są bardzo funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze.

Eleganckie panele naścienne - ściemniacze led do taśm monokolorowych

Ściemniacze led do taśm monokolorowych to zwyczajowo eleganckie i estetycznie prezentujące się, nowoczesne panele naścienne, które mogą komunikować się z wyznaczoną strefą świetlną przewodowo, drogą radiową czy z użyciem aplikacji mobilnych, za pośrednictwem sieci Wifi.

Sposób instancji ściemniaczy ledowych do taśm monokolorowych

Ściemniacze led do taśm monokolorowych mogą być instalowane w puszce naściennej lub naściennie i całkowicie bezprzewodowo, wówczas zasilanie są za pomocą baterii AA. Panel zazwyczaj pokryty jest szkłem hartowanym, które zabezpiecza go i daje elegancki, wizualny efekt.

Ściemniacze led do taśm monokolorowych nierzadko posiadają dodatkową funkcję opóźnienia wyłączenia światła o np.: 60 sekund oraz opcję zapamiętywania ustawień wcześniejszych z przez utraty zasilania.

Gdzie sprawdzą się ściemniacze led do taśm monokolorowych?

Ich szerokie zastosowanie to przede wszystkim pomieszczenia o dużej intensywności użytkowania czy też wszelkie ciągi komunikacyjne, które warto aby zawsze były doświetlone, chociażby delikatnym poziomem jasności led. Ściemniacze led do taśm monokolorowych to także duże możliwości dekoracyjne. Spotykamy je w przypadku m.in.:

- oświetlenia ozdobnego sufitu;

- oświetlenia schodów;

- oświetlenia kuchni;

- oświetlenia łazienki;

- dekoracyjnego oświetlenia przedpokoju czy salonu;

- oświetlenia pokoju dziecięcego itp.

Zobacz również: