Zestaw oświetlenia sufitowego z panelem ściennym

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz oświetlenie ma nie tylko praktyczne zastosowanie, ale też stanowi rodzaj efektownej dekoracji. Wkomponowane w wystrój salonu, jadalni czy salonu oświetlenie sufitowe z panelem ściennym pozwala na kreowanie niepowtarzalnego klimatu. Jest stosowane przy sufitach podwieszanych, najczęściej kartonowo-gipsowych. Diody rozmieszczone między nim, a sufitem właściwym są praktycznie niewidoczne, lecz po zaświeceniu dają niepowtarzalny efekt. Zestawy z panelem ściennym dotykowym są przy tym łatwe w obsłudze, pozwalają na wygodne sterowanie przyciskami lub pilotem ze sterownikiem RGB. Do wyboru pozostają wersje monokolorowe emitujące światło ciepłe lub zimne, jak również wielokolorowe czy ściemniające. Dzięki takiej różnorodności zestaw oświetlenie sufitowe i panel ścienny znajduje szerokie zastosowanie w domach, restauracjach, lokalach usługowych, handlowych czy biurowych.

Zestawy z panelem ściennym dotykowym w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz kilka wersji zestawów z panelem ściennym dotykowym.

Proponujemy:

  • oświetlenie wielokolorowe,
  • oświetlenie monokolorowe,
  • oświetlenie ze ściemniaczem,
  • taśmy emitujące barwę ciepłą lub/i zimną — naprzemiennie zainstalowane diody, które można włączać w dowolnych konfiguracjach i sterować rodzajem emitowanej barwy.

Asortyment uwzględnia profesjonalne oświetlenie sufitu z dotykowym panelem EasyLed. Oferujemy Ci gotowe zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu, jak również poszczególne elementy konstrukcyjne — taśmy LED, zasilacze, sterowniki lub ściemniacze, kable, kostki montażowe. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją dołączoną do zestawu z panelem ściennym dotykowym lub skorzystania z pomocy profesjonalnego montażysty. Po zakończonej instalacji od razu można cieszyć się pięknym oświetleniem, które sprzyja pracy i wypoczynkowi, pozwala zbudować nastrój intymności oraz imprezowy klimat. Gwarantujemy wysoką jakość opraw, efektowne oświetlenie oraz długoletnią żywotność produktów.

Polecamy sprawdzić również profile LED oraz taśmy LED RGB!