Gwieździste niebo na suficie

Gwiazdka z nieba może być teraz bliżej niż się spodziewasz! Wykreowanie gwieździstego nieba na suficie w salonie, sypialni czy pokoju dziecka to nietuzinkowy sposób na metamorfozę wnętrza. Dzięki temu, że tego typu konstrukcje świetlne można konfigurować na dowolne sposoby, gasząc i świecąc poszczególne punkty, oświetlenie nabiera jeszcze ciekawszego charakteru. Jest doskonałym sposobem na wieczorny relaks przed zaśnięciem i na pewno odgoni wszelkie strachy małych domowników, które pojawiają się po zmroku.

Gwieździste niebo LED można wykonać na sufitach o każdej powierzchni, dobierając kąt świecenia i pobór mocy do metrażu. W mniejszych pomieszczeniach wystarczą rozwiązania o mocy 3W, w większych można sięgnąć po rozwiązania od 5 do 18W. Dla najbardziej zaawansowanych zastosowań dostępne są całe konstelacje, gwiazdozbiory oraz mgławice.

Oświetlenie gwieździste niebo - stwórz niepowtarzalną atmosferę

Do stworzenia spektakularnego efektu oświetlenia z pomocą gwieździstego nieba LED na sufit stosuje się światłowody z końcówkami o różnych długościach, ilościach i średnicach (najczęściej od 0,75mm do 1,5mm). To pozwala na swobodne rozplanowanie punktów na powierzchni sufitu. 

Dla najbardziej wymagających dostępne są gwiezdne nieba LED ubogacone kryształami szklanymi w różnych kształtach. Dla uzyskania takiego efektu stosuje się światłowody, których końcówki umieszczane są w czarnej otulinie. 

Gwieździste niebo na suficie uzyskasz z pomocą naszych produktów. W asortymencie mamy zestawy świecące barwą niebieską, ciepłą lub zimną. Prezentują się niezwykle spektakularnie po zapadnięciu zmroku i mogą zastępować nawet lampki nocne. Gwieździste niebo LED na sufit na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem domowników, a zachwyci szczególnie tych najmłodszych.

Polecamy sprawdzić również oprawy dekoracyjne oraz inteligentne oświetlenie schodów!