Potrzebujesz odpowiednio doświetlić przestrzeń wokół posesji prywatnej czy komercyjnej? Doskonałym sposobem okazują się być naświetlacze LED 30W, których zadaniem jest punktowe i bardzo jasne doświetlenie obiektu czy miejsca. Są proste i nieinwazyjne w montażu, można odpowiednio regulować strumień padania światła, a technologia led zapewnia nam długofalową bezawaryjność w działaniu oraz skuteczność oświetlenia.

Naświetlacze LED 30W to prostokątna lub kwadratowa obudowa ze stali, tworzywa czy aluminium wraz ze szklanym kloszem, zawierająca zintegrowane z obudową oświetlenie w oparciu o diody led. Na rynku dostępne są naświetlacze LED 30 W, które bazują na najnowocześniejszej dotychczas technologii LED, czy na ledach SMD. Są to ledy cechujące się wysoką energooszczędnością, znaczną jasnością świecenia i bezawaryjnością. Dodatkowo ich światło jest jednolite i płynne, bez efektu migotania. Żywotność ich jest oceniana, jako najwyższa na tle całego oświetlenia led.

Naświetlacze LED 30 W można zamontować bezpośrednio do fasady obiektu i skierować odpowiednio strumień światła albo też umieścić na dedykowanym, regulowanym stojaku, np.: w przestrzeni ogrodowej.

Prosta, a przy tym niezawodna forma oświetlenia zewnętrznego 

Montaż naświetlaczy led 30W jest bardzo prosty oraz intuicyjny, a oszczędności w budżecie także przemawiają na jego korzyść. Dodatkowo warto postawić na naświetlacz z wmontowanym czujnikiem zmierzchu i ruchu, który reaguje na ruch wywołując proces świecenia. Po jego ustaniu ruchu, naświetlacz LED 30 W pozostaje w gotowości do następnego momentu jego wykrycia. Naświetlacz to doskonały sposób na zapewnienie komfortu w poruszaniu się po zmroku, jednocześnie może także wpływać na zwiększenie bezpieczeństwa otoczenia, a także dodaje przestrzeni użyteczności oraz dekoracyjnych walorów, np. pięknie wyeksponuje aranżacje ogrodowe, czy tarasowe.