Naświetlacze LED Ledovo stanowią wyjątkowo ciekawą alternatywę dla tradycyjnych żarowych źródeł światła.

Diodowe naświetlacze LED w ofercie sklepu

Diodowe naświetlacze LED doskonale spisują się przy oświetleniu dużych powierzchni, takich jak oświetlenie posesji przed domem, parkingu czy też wysokich hal magazynowych.

Zależnie od zapotrzebowania w sklepie Ledovo znajdziesz naświetlacze ledowe o mocy - 10W, 20W, 30W, 50W, 70W, 100W - ich efektywność świetlna sięga nawet 900W w stosunku do tradycyjnych - żarowych, halogenowych źródeł światła.

Wysoka jakość naświetlaczy LED Ledovo

Niezmiennie również w tej dziedzinie gwarantujemy najwyższą jakość produktu - o czym świadczy gwarancja na każdy naświetlacz LED Ledovo 24 m-ce. Oferujemy najwyższą jakość diod Epistar w najniższych cenach na rynku!

Naświetlacze LED - solidna konstrukcja i uniwersalność

Technologia LED ze względu na wykorzystywanie diod o dużej mocy, które są jednocześnie energooszczędne, z powodzeniem wypiera tradycyjne żarówki. Naświetlacze LED to najlepszy przykład tego, jak funkcjonalne jest oświetlenie tego typu. Elementy te są wykonywane z bardzo wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium. Dzięki temu ich konstrukcja jest wyjątkowo solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Aluminium to także niezwykle lekki metal, co sprawia, że lampę taką można bez większego wysiłku przenosić czy transportować oraz montować na lekkich konstrukcjach. Naświetlacze LED powstały nie tylko z myślą o zastosowaniu ich wewnątrz pomieszczeń. Są one przeznaczone do wykorzystania ich na otwartych przestrzeniach. W związku z tym zaprojektowano je tak, aby nie szkodziły im czynniki atmosferyczne – opady deszczu, śniegu, niskie i wysokie temperatury – oraz pyły unoszące się w powietrzu. Sprawia to, że każdy naświetlacz LED znajdujący się w ofercie sklepu Ledovo będzie cechował się długą żywotnością. Naświetlacze te emitują światło, które sprawia, że barwa oświetlanych przedmiotów nie zostaje zniekształcona.

Polecamy sprawdzić również kinkiety do ogrodu oraz stojące lampy zewnętrzne!