Zasilacze hermetyczne – szczelne i wytrzymałe komponenty każdej instalacji oświetleniowej

Zasilacze hermetyczne led wyróżniają się wysoką klasą szczelności. Mają jednolite i szczelne obudowy, są ciche podczas pracy nawet przy największych mocach działania, nie potrzebują wbudowanego radiatora. Są łatwe w instalacji i montażu.

Jest to więc wodoodporny i pyłoszczelny komponent oświetleniowy, przeznaczony do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach otoczenia. Klasa szczelności to zazwyczaj IP65/ IP67/IP68 – w zależności od rodzaju zasilacza hermetycznego.

Zasilacze hermetyczne led współpracują z napięciem 12V lub 24V. Mogą być wykorzystywane we wszelkiego rodzaju instalacjach domowych, zewnętrznych czy użytkowych. Sprawdzają się w takich miejscach jak kuchnia, łazienka, basen, hala przemysłowa czy ogród. Dzięki nim praca elektroniki jest bezpieczna i nie zakłócona.

Zasilacze LED hermetyczne dostępne są wielu wersjach. Zróżnicowane są pod względem mocy - 15W, 30W, 45W, 60W, 80W, 100W, 120W, 150W, 200W, 250W czy 300W.

Zasilacze led hermetyczne nadadzą się – jak wspomnieliśmy - do różnego typu oświetlenia led jak taśma, klips, listwa czy jakikolwiek inny moduł oświetlenia led - RGB, RGBW, MultiWhite bądź MONOLED.

Czym wyróżniają się zasilacze hermetyczne led marki Meanwell?

Zasilacze hermetyczne Meanwell to solidna marka zasilaczy, firmy z ponad 10-letnim doświadczeniem. To marka, która zapewnia niezawodne stabilne zasilanie oświetlenia LED czy urządzeń przemysłowych.

Zasilacze hermetyczne Meanwell posiadają aktywny filtr PFC. Urządzenie posiada aktywny współczynnik poprawy mocy PFC (Power Factor Correction). Dostosowuje się on do obciążenia oraz warunków sieci elektrycznej, dzięki czemu urządzenie idealnie pracuje w warunkach domowych i przemysłowych, osiągając wysoki współczynnik mocy na poziomie 0,90-0,99. Sprawność urządzenia zostaje znacząco podniesiona.

Zasilacze tej marki mają długą, pięcioletnią gwarancję producenta, są kompaktowe w kwestii rozmiaru. Nie zakłócają pracy innych urządzeń. Ich klasa szczelności to minimum IP65, a zakres temperaturowy pracy mieści się w przedziale od 40 do +90 co gwarantuje niezawodną pracę praktycznie w każdych warunkach.

Zobacz również inne produkty: