Lustro okrągłe podświetlane – użytkowe i dekoracyjne, czyli 2 w 1

Lustro okrągłe podświetlane to ponadczasowy i uniwersalny wariant lustra. Kształt okrągły od zawsze jest mody i doskonale komponuje się z wieloma stylami we wnętrzu. Lustro led okrągłe podświetlane sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzach o nowoczesnym i minimalistycznym charakterze, czy we wnętrzu w skandynawskim stylu. Doskonale wpasuje się również w klimat loftowy, czy industrialny. Świetnie sprawdza się także w przypadku klasycznych wnętrz. Okrągłe lustro podświetlane od spodu delikatnie udekoruje ponadto wnętrze pomieszczenia. Takie lustro jest w swej stylistyce bardzo proste wzbogacone tylko delikatną dekoracją – wyłącznie w formie świetlnej łuny spod spodu, co jest jego głównym atutem. Brak masywnych ram, zdobień itp. sprawia, że lustro nadaje przestrzeni lekkości i subtelności, nie przytłacza go ani nie zdominuje. Okrągłe lustro LED to estetyka wykończenia, czyli szlif i precyzyjne polerowanie krawędzi. Całość tafli jest odpowiednio zabezpieczona. Okrągłe ledowe lustro to także wysoka energooszczędność w porównaniu np.: z halogenowym oświetleniem. Lustro okrągłe podświetlane zasilane jest prądem 230V. Charakteryzuje je gęste rozmieszczenie diod ledowych (do wyboru 60 albo 120 diod na mb), dzięki czemu światło jest wystarczająco jasne.

Idealne lustro do makijażu? Ledowe lustro okrągłe podświetlane do łazienki czy nad toaletkę

Ledowe lustro okrągłe podświetlane nadaje się zarówno do przestrzeni łazienkowej, gdzie skutecznie posłuży jako główne lustro, także jako dedykowana opcja do codziennej toalety i makijażu.Wyśmienicie udekoruje łazienkę, a światło led stworzy wyjątkowy klimat i niezwykle oryginalny wizualny efekt. Ledowe lustro okrągłe podświetlane sprawdzi się także, jako lustro nad toaletkę, biurko czy konsolę salonową albo przedpokojową. W tej wersji posłuży zarówno, jako praktyczny element wyposażenia, oraz jako dekoracja.

Dodatkowolustra okrągłe led mogą być wyposażone w włącznik dotykowy tzw.Touch Switch, który umożliwia włączanie oraz wyłączanie dotykowe oświetlenia lustra. Włącznik dotykowy jest umiejscowiony na tafli lustra. Włączenie oświetlenia następuje jedynie poprzez dotkniecie krawędzi lustra w miejscu w którym jest umieszczony. Lustro okrągłe led cechuje odpowiednia klasa szczelności IP (najczęściej IP21), co oznacza, że z powodzeniem może być wykorzystane w łazience. W przestrzeni bardziej narażonej na wodę i wilgoć.

Lustro podświetlane okrągłe LED i możliwe aranżacje przestrzeni

W wersji salonowej polecamy lustro okrągłe podświetlane 80 – jest to idealna średnica lustra dla takiej przestrzeni. Zastosowanie lustra okrągłego w dekoracji wnętrza zawsze działa korzystnie na optyczne powiększenie przestrzeni. Emitowane światło ciekawie rozjaśni fakturę ścian, np.: zastosowany ozdobny tynk, dekoracyjny beton, cegłę czy sztukaterię.