Zawiesie LEDLINE stalowe 150cm

Zawiesie LEDLINE stalowe 150cm

14,96 zł
LED LINE
Lampa Linowa LED Hermetyczna IP65 80W 5000K 8000lmn Nowość

Lampa Linowa LED Hermetyczna IP65 80W 5000K 8000lmn

279,21 zł
LED COMPANY

Doskonałe oświetlenie robocze – lampa liniowa

Lampy liniowe świecą na całej swojej długości jednolitym oraz niezwykle jasnym światłem. Sprawia to, że można dzięki nim stworzyć komfortowe warunki do pracy i kompleksowe oświetlenie wnętrza. Oświetlenie liniowe, w zależności od tego, jak zostało wykonane, pasuje do różnego rodzaju przestrzeni. Sklep Ledovo ma do zaproponowania wyjątkowe modele tego typu lamp, które są funkcjonalne oraz estetycznie zaprojektowane.

Kiedy najlepiej sprawdzi się lampa liniowa?

Lampa liniowa to doskonała propozycja dla pomieszczeń, które muszą zostać dokładnie i równomiernie oświetlone. Emitowane przez nie promienie światła pozwalają tworzyć optymalne warunki do pracy. Z tego powodu oświetlenie liniowe świetnie spisze się w pomieszczeniach biurowych. Jest wręcz stworzone do tego, aby montować je bezpośrednio nad biurkami lub blatami roboczymi. Może być również z powodzeniem wykorzystane w sklepach – jako oświetlenie nad witrynami oraz nad ladami. Lampy ledowe tego typu mają także zastosowanie w przestrzeni roboczej, w której panują nieco trudniejsze warunki. Ich solidne i wytrzymałe wykonanie – potwierdzone odpowiednią normą – gwarantuje, że mogą być montowane w magazynach oraz w halach przemysłowych. Niektóre modele, na przykład te o klasie szczelności IP65, są dedykowane do ich instalacji na zewnątrz pomieszczeń.

Co wyróżnia funkcjonalne lampy liniowe?

Każda lampa liniowa stanowi mocne źródło światła. Dlatego może być zamontowana na nawet bardzo dużej wysokości – wtedy również promienie światła będą optymalnie oświetlać przestrzeń roboczą. W przypadku, kiedy taki model lampy ma zostać wykorzystany w niższym pomieszczeniu, można nieco złagodzić blask emitowanego światła, stosując oprawy mleczne. Mimo że oświetlenie liniowe ma ściśle użytkowy charakter, powstały też lampy mające elegancki styl. Design niektórych modeli jest nowoczesny, przez co ich montaż to świetny pomysł w przypadku pomieszczeń o reprezentacyjnym przeznaczeniu. Takie stylowe lampy liniowe mają stosunkowo niewielkie rozmiary. Dzięki temu można je wykorzystać w pomieszczeniach o mniejszym metrażu. Cechują je niski pobór mocy oraz prosta, modna forma. Sprawdzą się w recepcjach hotelowych, ekskluzywnych sklepach oraz w biurach.

Sprawdźcie również panele LED oraz plafony LED, które dostępne są w bardzo przystępnych cenach!