Lampy kasetonowe 60x60 led – proste, skuteczne i uniwersalne oświetlenie

Lampa led 60x60 to bardzo uniwersalna, wręcz ponadczasowa forma oświetlenia sufitowego. Jest to gotowy panel, w pełni zintegrowany, składający się z aluminiowej ramki malowanej estetycznie do biało oraz mlecznego klosza z odpornego plexi. Całość ma wymiary 60x60 cm i świeci jasnym, dziennym światłem, które jest bardzo przyjazne dla użytkowników. Współczynnik Ra – odzwierciedlenia naturalnego barw - plasuje się powyżej wartości 80, co jest bardzo pozytywnym wskaźnikiem pod kątem odbioru jakości światła przez użytkowników. Lampy kasetonowe led są gotowe do zawieszenia na suficie, nadają się także do popularnych sufitów podwieszanych.

Lampy kasetonowe 60x60 led są montowane na suficie natynkowo i nie jest to skomplikowany proces. W szybki sposób rozświetlimy pomieszczenie światłem jak najbardziej zbliżonym do tego dziennego i przyjemnego dla oczu, dla potrzeb pracy i nauki.

Gdzie najbardziej sprawdzą się lampy 60x60 kasetonowe?

Lampy led 60x60 to doskonały wybór dla przestrzeni komercyjnych, np.: biur, lokali usługowych, handlowych, hoteli, korytarzy biurowców, urzędów, jako oświetlenie witryn sklepowych, czy innych obiektów użyteczności publicznej itp. Ze względu na swoją neutralność i uniwersalność lampy kasetonowe 60x60 można wykorzystać w przestrzeniach o różnej stylistyce i aranżacji. Poprzez swój biały kolor, cienką ramkę i relatywną płaskość (niska grubość panelu) idealnie „wtapiają się” w przestrzeń, nie zaburzając całokształtu jej wystroju.

Cechy charakteryzujące lampy kasetonowe 60x60 led - podsumowanie

Lampy led 60x60 to anodowane aluminium w formie ramki, proszkowo malowane, które jest tworzywem bardzo wytrzymałym i doskonale odprowadzającym ciepło. Idealny radiator dla generowanego ciepła diod ledowych. Mleczne plexi (najczęściej z poliwęglanu) z kolei doskonale rozprasza światło, a ono rewelacyjnie rozchodzi się po całym pomieszczeniu. Dodatkowo lampy kasetonowe 60x60 posiadają atesty PZH co pozwala na użytkowanie ich w miejscach o podwyższonych rygorach sanitarno-higienicznych, np.: szpitalach, czy miejscach z dostępem do żywności.

Lampy do sufitów podwieszanych 60x60 dedykowane są do wpuszczania w sufitach typu Armstrong, do płyt kartonowo - gipsowych, tradycyjnych stropów. Nierzadko są również montowane w formie zwisu, na specjalnych linkach. Warto wybierać lampy kasetonowe 60x60 led ze specjalną technologią Flicker-Free, co oznacza brak efektu nieprzyjemnego migotania światła, a tym samym dające efekt zmniejszenia zmęczenia oczu użytkowników.

Dodatkowe właściwości lamp kasetonowych 60x60 led to:

- ultra cienka obudowa;

- podłączenie bezpośrednio do sieci 230V;

- kompletny zestaw montażu natynkowego;

- wydajność i niskie zużycie energii elektrycznej – oszczędności rzędu 50-90%;

- światło spełniające wymogi pracy biurowej;

- długa żywotność (nawet 50.000 godzin świecenia);

- brak promieniowania UV w porównaniu ze świetlówkami;

- doskonały substytut dla tradycyjnych kasetonów na świetlówki fluorescencyjne;

- estetyka we wnętrzu.

Zobacz także: