Lustro podświetlane LED – funkcjonalne i dekoracyjne wyposażenie wnętrza

Lustro podświetlane LED to nowoczesność, wygoda w użytkowaniu, a także oryginalna dekoracja wnętrza. Ledowe lustra podświetlane mogą być także tworzone na wymiar, dzięki czemu mogą zostać idealnie dopasowane gabarytami i kształtem do indywidualnych potrzeb. Lustro to cechuje prostota i jednocześnie minimalizm oraz elegancja. Lustro podświetlane led w wersji bez dodatkowych ram okalających krawędź lustrzanej tafli tworzy niezwykły efekt. Jest dzięki temu wyjątkowo płaskie i nie ogranicza przestrzeni. Cechuje go lekkość i subtelność w dekoracji ściany. Idealne dla małych, jak i większych przestrzeni. Przykładowo lustro podświetlane jest od spodu poświatą led o zimnej barwie temperaturowej 6000K, co zapewnia możliwość uzyskania bardzo wyraźnego i precyzyjnego efektu. Ponadto estetyczny szlif i polerowanie wykańczają pięknie taflę lustra. Dodatkowo może być ono wyposażone w dotykowy włącznik, czasem nawet w dotykowy zegar elektroniczny, które wzbogacają walory lustra.

Lustro podświetlane LED – doskonały pomysł do łazienki ze zintegrowanym oświetleniem

Jeśli potrzebujesz funkcjonalnego lustra do łazienki dla czynności pielęgnacyjnych wykonywanych codziennie, które jednocześnie będzie elementem dekoracyjnym, to lustro podświetlane led jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim ze względu na posiadaną klasę szczelności IP, co zabezpiecza odpowiednio lustro i jego oświetlenie przed wilgocią w łazience. Dodatkowo oświetlenie LED jest bardzo uniwersalne i wpisuje się w klimat i charakter każdej łazienki. Pasuje do różnorodnej kolorystyki i jest bardzo klasyczne oraz ponadczasowe. Lustro LED podświetlane to także gęste umiejscowienie diod ledowych, co daje bardzo jasny i rozproszony strumień świetlny. Zasilanie wynosi 230V.

Model podświetlany i jego możliwości aranżacyjne

Podświetlane lustro LED może mieć wiele zastosowań. To bowiem nie tylko lustro łazienkowe, ale także doskonałe lustro do przedpokoju, garderoby, pokoju dziennego czy sypialni. Lustro podświetlane to także świetna opcja jako pomoc do wykonywania makijażu. W sypialni wraz z lustrem led stworzysz prawdziwy kobiecy kącik piękności. Lustro podświetlane łatwo zamontować np.: nad biurkiem, toaletką czy nad konsolą w przedpokoju lub salonie. Dostępne jest w różnych kształtach (np.: kwadrat, prostokąt, czy lustro okrągłe). W nowoczesnym przedpokoju czy salonie lustro podświetlane led również nie pozostanie niezauważone. Tworzy niesamowite wrażenie, prawdziwą grę światła. Efekt wizualny jest murowany. Dodatkowo lustro LED cechuje duża energooszczędność w użytkowaniu.