Diodowe taśmy LED RGB Epistar Ledovo IP20 IP65 IP68 IP67

Taśmy diodowe RGB Epistar Ledovo IP20 IP65 IP68 IP67 to rozwiązanie gwarantujące niebanalne efekty illuminacji. W połączeniu z odpowiednim sterownikiem taśmy LED RGB umożliwiają zmianę barwy w dowolnie wybranym momencie. Wielokolorowe taśmy LED RGB występują zarówno w wersji standard IP 33 jak i wodoodpornej IP65.

Co wyróżnia taśmy LED RGB Epistar Ledovo IP20 IP65 IP68 IP67?

Przede wszystkim nasze taśmy LED RGB Epistar Ledovo oparte są o markowe diody firmy Epistar 5050 - diody te są nie tylko jaśniejsze w stosunku do chińskich konkurentów, ale przede wszystkim zdecydowanie trwalsze oraz nie wykazują tendencji do słabnięcia w miarę upływu czasu.

Kolejnym niezwykle istotnym argumentem przemawiającym za wyborem jakościowych taśm LED RGB Ledovo Epistar jest zastosowany w ich produkcji podwójny podkład PCB, na którym zainstalowane są zarówno same diody Epistar, jak i wysokiej jakości oporniki. Podwójny podkład PCB gwarantuje odpowiednie odprowadzanie ciepła, chroniąc tym samym diody LED oraz - przede wszystkim - oporniki przed przegrzaniem. W konsekwencji taśmy LED RGB Ledovo Epistar nie posiadają wskazań do instalacji dodatkowo taśm radiacyjnych oraz - co bardzo ważne dla długoterminowych inwestycji charakteryzują się żywotnością dłuższą nawet do 70%!

Sprawdź również taśmy LED wodoszczelne Epistar Ledovo IP68 oraz taśmy LED wodoszczelne Epistar Ledovo IP65!