Listwy led na wymiar - perfekcyjnie dopasowane pod Twoje indywidualne i sprecyzowane potrzeby, czyli seria listew Ledovo Handmade

Nowa seria listew led tworzonych metodą handmade pod potrzeby klienta to perfekcyjne i estetycznie dopasowanie oświetlenia led pod każde indywidualne aranżacje projektowe, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków. Nasze taśmy led na wymiar sprawdzą się doskonale zarówno w salonie, przedpokoju, kuchni czy łazience, ale także w ogrodzie, na balkonie, na tarasie czy przed wejściem do domu. Pełnia funkcję dekoracyjną jak i użytkową. Ponad to listwy led na wymiar, na metry doskonale sprawdzają się w przestrzeniach komercyjnych: wystawy sklepowe, galerie, restauracje, kawiarnie itp. Jest to idealny sposób na podniesienie walorów estetycznych, uwypuklenie asortymentu itp.Wszystkie listwy led realizowane przez nas na zamówienie są w 100% odpowiedzią na spersonalizowane potrzeby -zgodnie z wcześniej pobranymi wymiarami i ustaleniami. Przedstaw nam Swoje potrzeby a my dopasujemy się do Twojej wizji.

Wysoka jakość listew LED na zamówienie – dlaczego warto zamówić właśnie u nas?

Listwy led na wymiar – oferowane w naszym sklepie to wysokiej jakości komponenty, podzespoły i markowe diody montowane na pasku ledowym. U nas dostępne są znakomite diody sprawdzonej i doświadczonej marki Epistar – które odznaczają się 70% większą żywotnością w stosunku do innych konkurencyjnych, dużą jasnością wiązki światła, walorami nie słabnięcia w toku użytkowania oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa użytkowania.

Dodatkowo nasze listwy led na wymiar posiadają klasę wodoszczelności IP 20 z możliwością IP 65 lub nawet IP67/8. Profile aluminiowe są anodowane, czyli wysoce odporne na korozję, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, wodę i inne czynniki atmosferyczne.Klosz jest mleczny co dodatkowo daje ładny efekt rozproszenia światła, brak efektu punktowego świecenia. Listwy aluminiowe są wysoce estetyczne wizualnie, z błyszczącą i trwałą powłoką.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy, podpowiemy, pomożemy w wyborze odpowiednich ledów na wymiar oraz na indywidualne zamówienie. Oferujemy kompleksowe usługi od doradztwa, wykonania projektu po przygotowanie pod montaż włącznie. Nasze produkty objęte są nawet trzyletnią gwarancją.

W naszym sklepie dostępne są również: listwy ledowe do łazienki, listwy led do kuchni