Klatki schodowe zazwyczaj pozbawione są okien, a więc wymagają szczególnie dobrego doświetlenia. Oprawy schodowe to jedne z najchętniej wybieranych źródeł oświetlenia stopni, a także ciągów komunikacyjnych i korytarzy. Sprawdzają się nie tylko w domach. Oprawy schodowe LED mają powszechne zastosowanie także w hotelach, biurach i innych miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego, że poprawiają widoczność w przestrzeni, która pozbawiona jest dopływu światła dziennego wpływają też na bezpieczeństwo. Dobrze doświetlone stopnie są widoczne i nie stanowią ryzyka potknięcia się i upadku. Inną kwestią są walory dekoracyjne opraw LED schodowych. Wyglądają nowocześnie i są minimalistyczną alternatywą dla ciężkich kinkietów czy żyrandoli. Energooszczędne oświetlenie buduje przytulny klimat i nawet często zaświecone nie pobiera zbyt dużej ilości prądu.

Halogeny schodowe LED z oferty Ledovo

W naszej ofercie znajdziesz halogeny schodowe LED, które powstały z wyselekcjonowanych i solidnych materiałów. Oprawy są odporne na działanie wysokich temperatur, zachowują swój nowoczesny wygląd na długi czas. Do wyboru są oprawy schodowe LED w różnych odcieniach, które z powodzeniem dopasujesz do stylu oraz charakteru wnętrza. Możesz wybrać:

  • oprawy przeznaczone do użytku wewnętrznego, jak również oprawy na zewnątrz,
  • oprawy zasilane na 12V lub 230V,
  • oprawy emitujące światło w barwie ciepłej lub zimnej, a także świecące dekoracyjnie na czerwono, niebiesko, zielono,
  • halogeny schodowe LED montowane na kilka sposobów — w puszkach instalacyjnych, otworach, bezpośrednio do podłoża na kleju lub taśmie samoprzylepnej.

Montaż opraw schodowych i kolorystyka

Mamy bogaty asortyment produktów przeznaczonych do oświetlania klatek schodowych wewnętrznych i zewnętrznych oraz korytarzy i traktów komunikacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów, wśród których znajdziesz m.in.: czujniki ruchu LED czy oświetlenie sufitowe LED