Naświetlacz LED akumulatorowy - zastosowanie

Naświetlacz LED akumulatorowy to mobilny naświetlacz, który w sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba, doświetli obiekt, miejsce, gdziekolwiek go ulokujemy. Posiada rączkę do łatwego przenoszenia, często antypoślizgową dla bardziej komfortowej obsługi. Zestaw naświetlacza LED akumulatorowego składa się z lampy zintegrowanej z diodami LED i z wbudowanym akumulatorem oraz zasilaczem w zestawie, który umożliwi jego ładowanie. Naświetlacz led akumulatorowy to przede wszystkim brak konieczności podłączenia przewodu z wtyczką, co wówczas ogranicza swobodę jego lokalizacji. W tym przypadku wbudowany akumulator rozwiązuje sprawę.

Naświetlacz led akumulatorowy dedykowany jest przede wszystkim do przestrzeni roboczych, warsztatowych, garażowych, magazynowych itp.Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy mocnego i punktowego światła, mobilnego oraz jednocześnie energooszczędnego. Pod tym względem naświetlacz akumulatorowy w technologii led wyprzedza zdecydowanie rozwiązania halogenowe.

Naświetlacz LED akumulatorowy – warto mieć pod ręką w warsztacie, garażu, piwnicy

Naświetlacz LED akumulatorowy to duże możliwości regulacji poziomu świecenia, to także wytrzymałość i solidność konstrukcji. Nie straszne tu opady, wiatr i inne warunki atmosferyczne. Naświetlacz led akumulatorowy posiada klasę szczelności IP 65, co oznacza odporność na wilgoć, wodę i zanieczyszczenia. Jest również pyłoszczelny, co przyda się podczas wykorzystania go w warunkach remontowo-budowlanych. Wybierając naświetlacz akumulatorowy warto zwrócić uwagę na barwę światła, barwę temperaturową, ilość lumenów świetlnych, zakres temperaturowy pracy naświetlacza, kąt świecenia, czas ładowania itp.

Polecamy naświetlacze led akumulatorowe z aluminiowej obudowy, która jest relatywnie lekka, wytrzymała i doskonale odprowadza ciepło. Koszty eksploatacji naświetlacza led akumulatorowego są relatywnie niskie.