Lampy zewnętrzne MiBoxer (Mi-Light) jako doskonałe rozwiązanie do ogrodu i na podwórko

Lampy zewnętrzne Mi-Light występują w wersji naświetlaczy, które można swobodnie wbić bezpośrednio do gruntu lub ustawić w ogrodzie w charakterze reflektora doświetlającego określoną przestrzeń. Jest to nowoczesna technologia oparta na diodach ledowych i komunikacji z oświetleniem za pośrednictwem drogi radiowej (dedykowany pilot) lub WiFi (wówczas istnieje możliwość sterowania za pomocą aplikacji z urządzeń mobilnych typu: smartphone czy tablet). Rola lampy zewnętrznej MiBoxer (Mi-Light) to przede wszystkim podświetlenie ogrodu, tarasu, altanki, konkretnych ekspozycji roślinnych, drzew, roślin, podjazdów czy ogrodowych alejek.

Z użyciem lamp zewnętrznych Mi-Light możemy stworzyć prawdziwą iluminację świetlną w naszym ogrodzie, tym bardziej, że posiadają one wariant RGB (cała paleta barw) oraz zmienną barwę temperaturową białego strumienia świetlnego (ciepła, zimna bądź neutralna biel).

Lampy zewnętrzne Mi-Light cechuje wysoka klasa hermetyczności

Lampy zewnętrzne MiBoxer (Mi-Light) powstały z myślą o ogrodach i podwórkach – miejscach szczególnie narażonych na wodę i wilgoć oraz na kurz, pył i inne zabrudzenia. Wysoka klasa szczelności na poziomie np. IP65 w zależności od modelu, cechuje zewnętrzne lampy Mi-Light. Dodatkowo dzięki lampom zewnętrznym Mi-Light mamy wiele możliwości dekorowania przestrzeni. Gra świateł pozostaje nadal uniwersalną i ponadczasową metodą upiększania ekspozycji ogrodowych.

Jakie dodatkowe zalety niosą lampy zewnętrzne MiBoxer (Mi-Light)?

Mi-Light lampy zewnętrzne to także wysoka energooszczędność technologii LED oraz jej długa żywotność. Lampy MiBoxer (Mi-Light) nie zawierają żadnych szkodliwych substancji jak np.: rtęć i są w 100% ekologiczne. Cechuje je duża wytrzymałość na uszkodzenia i warunki klimatyczne, posiadają solidne aluminiowe obudowy. Sterowanie strumieniem świetlnym dotyczy zmiany natężenia światła, barwy temperaturowej, koloru, trybu świecenia. Dużą zaletą jest możliwość podłączenia bezpośrednio do sieci elektrycznej bez konieczności dodatkowych zasilaczy.