Żarówki na gwincie E27 - na co zwrócić uwagę?

E27 to jedne z najbardziej popularnych trzonków wśród żarówek LED. Przy wyborze żarówki LED E27 duży gwint, należy szczególnie uwagę zwrócić na jej wielkość – aby zmieściła się w oprawę, oraz na takie parametry, jak strumień światła (ilość emitowanego światła z żarówki - im jest on większy tym jaśniej świeci żarówka) podawany w lumenach [lm] i moc elektryczna podawana w watach [W], która mówi ile pobiera prądu żarówka.

Jakie żarówki LED z dużym gwintem wybrać?

Nowsze konstrukcje żarówek LED z dużym trzonkiem często z mniejszej mocy elektrycznej [W] potrafią emitować większą ilość światła niż starsze konstrukcje o większej mocy. Zwracamy również uwagę, że w przypadku żarówek LED cena ma znaczenie - za wyższą ceną idzie w parze jakość i trwałość produktu. Na przykład w tańszych żarówkach, jako obudowę stosuje się plastik, który słabo odprowadza ciepło z diod co przekłada się na trwałość. W droższych konstrukcjach obudowa jest np. aluminiowa lub ceramiczna.

Żarówki LED E27 duży gwint dobieramy indywidualnie do potrzeb Twojego systemu oświetlenia LED!

Polecamy również sprawdzić inne żarówki LED dostępne w naszej ofercie, takie jak: żarówki LED E14, żarówki z gwintem G9 oraz żarówki z gwintem G4!

Żarówki na gwincie E27 - na co zwrócić uwagę?

E27 to jedne z najbardziej popularnych trzonków wśród żarówek LED. Przy wyborze żarówki LED E27 duży gwint, należy szczególnie uwagę zwrócić na jej wielkość – aby zmieściła się w oprawę, oraz na takie parametry, jak strumień światła (ilość emitowanego światła z żarówki - im jest on większy tym jaśniej świeci żarówka) podawany w lumenach [lm] i moc elektryczna podawana w watach [W], która mówi ile pobiera prądu żarówka.

Jakie żarówki LED z dużym gwintem wybrać?

Nowsze konstrukcje żarówek LED z dużym trzonkiem często z mniejszej mocy elektrycznej [W] potrafią emitować większą ilość światła niż starsze konstrukcje o większej mocy. Zwracamy również uwagę, że w przypadku żarówek LED cena ma znaczenie - za wyższą ceną idzie w parze jakość i trwałość produktu. Na przykład w tańszych żarówkach, jako obudowę stosuje się plastik, który słabo odprowadza ciepło z diod co przekłada się na trwałość. W droższych konstrukcjach obudowa jest np. aluminiowa lub ceramiczna.

Żarówki LED E27 duży gwint dobieramy indywidualnie do potrzeb Twojego systemu oświetlenia LED!

Polecamy również sprawdzić inne żarówki LED dostępne w naszej ofercie, takie jak: żarówki LED E14, żarówki z gwintem G9 oraz żarówki z gwintem G4!