Profil led wodoszczelny czarny – doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych i oryginalnych pomieszczeń

Profil led wodoszczelny czarny to oferta kierowana dla osób, które poza rozwiązaniami użytkowymi poszukują eleganckich rozwiązań wizualnych. Profil led czarny jest odpowiedzią na powyższe potrzeby, bowiem profil w czerni jednoznacznie kojarzy się i pasuje do wnętrz nowoczesnych oraz designerskich. Profil led czarny wodoszczelny to zabezpieczające korytko z anodowanego aluminium, malowane proszkowo na czarno. Ledowy profil aluminiowy czarny to również doskonały radiator, bowiem aluminium wyśmienicie odprowadza generowane przez diody led ciepło. Tego typu tworzywo jest wysoce odporne na wszelkie zarysowania. Anodowane aluminium z którego wykonano profil posiada idealnie gładką, estetyczną powierzchnię, przez co wpasowuje się perfekcyjnie nawet w najbardziej wymagające wnętrza. Profil led czarny wodoszczelny to dodatkowo gama szybek do montowania bezpośrednio na profilu. Może być to szybka transparentna, oszroniona albo mleczna. Od jej wyboru zależy w dużej mierze efekt emitowanego światła led. Profil led wodoszczelny czarny to przede wszystkim wysoki poziom klasy hermetyczności, czyli odporności na kurz, zanieczyszczenia, wilgoć i wodę. Jest on zwykle na poziomie IP67.

Dobrane do korytek profili led czarnych kompatybilne klosze to ochrona dla diod oraz wspomniany efekt świetlny. Klosze mleczne na przykład pozwalają uzyskać efekt jednolitej linii świetlnej, doskonały do wykorzystania dekoracyjnie i oświetleniowo w kabinie prysznicowej.

Profil led wodoszczelny czarny – estetyka i funkcjonalność w jednym

Podsumowując można potwierdzić, iż profil led wodoszczelny czarny – z uwagi na swoją ciekawą kolorystykę oraz stopień hermetyczności - dedykowany jest zwłaszcza dla przestrzeni łazienkowych i kuchennych o nowoczesnej stylistyce. Profil led sprawdzi się również idealnie jako oświetlenie meblowe, schodowe czy we wszystkich zabudowach architektonicznych.

Zobacz także: