Wytrzymałe i wodoszczelne moduły ledowe

Moduł LED to połączenie wydajnych diod SMD Epistar, plastikowej obudowy oraz silikonu. Cechuje się one dużą wytrzymałością oraz wysokim stopniem ochrony:

  • IP65 - zastosowanie wewnętrzne w reklamach zewnętrznych, kasetonach, lightbox'ach czy oświetlenia kabin w samochodach typu BUS
  • IP67,IP68 - mogą być zastosowane nawet w miejscach narażonych na stały kontakt z wodą czyli: baseny, fontanny, akwaria, w tym morskie(polecana barwa 11000K)

 

Moduły LED do akwarium, kasetonów, reklam itp.


Moduły LED wyposażone w szerokokątną soczewkę rozsyłają światło pod kątem 150 stopni, pozwalając na równomierne oświetlenie powierzchni. Moduły znalazły swoje zastosowanie przede wszystkim w reklamie.

Atutem modułów LED jest fakt,że każdy posiada po swojej drugiej stronie mocną taśmę 3M lub też otwory montażowe, dzięki którym montaż modułu LED staje się bardzo prosty.

Doskonale sprawdzają się używane do liter blokowych i paneli, jak również umieszczane w trudno dostępnych miejscach, a w warunkach domowych najczęściej używane są w terrariach i akwariach jako tańsze i trwalsze zamienniki tradycyjnych opraw.

Sprawdźcie również pozostałą ofertę, w której znajdziecie m.in. wysokiej jakości sterowniki LED oraz profile LED!