Podświetlenie LED Sufitu Multiwhite CCT wykonane jest w oparciu o nowy typ diody SMD 5050, w której znajdują się dwa niezależne chipy emitujące białe światło. Przez zastosowanie dedykowanego kontrolera można płynnie przechodzić między barwą ciepłą (3000K) a zimną (6500K). Przy włączeniu obu chipów na raz otrzymujemy przyjemną, neutralną barwę.
Idealnie sprawdzi się jako oświetlenia dekoracyjne, architektoniczne czy reklamowe. Doskonale nadaje się do podświetlenia liniowego akcentującego wnęki, szafki, meble, witryny sklepowe.

LED MULTIWHITE CCT – oświetlenie sufitu 3 w 1

Gotowy zestaw - czyli barwa ciepła, zimna i neutralna w jednym. Dlaczego oświetlenie Led multiwhite jest alternatywą dla białego światła LED? Do niedawna koniecznym było dokonanie wyboru, jaką barwę światła preferujemy do naszego pomieszczenia w zakresie bieli: ciepłą, zimną czy neutralną. Wybór nierzadko nie był łatwy, bowiem zdania wśród użytkowników mogły być znacznie podzielone. Wszystko bowiem zależy od osobistych preferencji i upodobań, nastroju chwili a także od samego pomieszczenia, np.: kubatury, aktualnie zastosowanych kolorów ścian, stylizacji, funkcjonalności pomieszczenia itp. Oświetlenie sufitu LED Multiwhite CCT jest remedium na te dylematy.

Taśma multiwhite posiada zakres regulacji temperatury barwowej światła od bardzo ciepłej (3000K) przez neutralną (4000K) do bardzo zimnej (6500K)

Barwę światła można dowolnie dostosowywać np. może być zmieniana w zależności od czasu i dnia tygodnia. Sprawdzi się to nie tylko w prywatnych pomieszczeniach, ale także w komercyjnych przestrzeniach, typu, np.: bary, kawiarnie, restauracje itp. Taśmę multiwhite możemy ponadto dowolnie ściemniać i rozjaśniać, dzięki temu stanowi doskonałe źródło światła dodatkowego i dekoracyjnego.

Walory zestawu oświetlenia sufitu LED Multhiwhite

Zestawy te cechuje wiele korzyści, które doceni zarówno amator ledowego oświetlenia, jak i profesjonalista w tym zakresie:

- oparte są na wysokiej jakości diodach led marki EPISTAR, które cechuje żywotność, stabilna moc, duża jasność;

- mała emisja ciepła;

- technologia Flicker – Free – gwarancja braku efektu migotania podczas jednostajnego świecenia;

- profesjonalnie wlutowane okablowanie w taśmach;

- bogata funkcjonalność sterownika; dotykowy, nowoczesny pilot X-Design;

- bardzo dobre parametry techniczne ściemniacz multiwhite LED;

- energooszczędność zestawu;

- dowolność cięcia tasmy LED co 3 diody (co w zależności od gęstości taśmy może wynosić np. 2,5; 5; czy 10 cm.);

- w komplecie bezpieczne zasilacze ze stabilizacją napięcia, filtrami przeciwprzepięciowymi i przeciw przeciążeniowymi.

Poznaj nasze: oświetlenie sufitu ledtaśmy ledsterowniki ledprofile ledżarówki ledowe