Żarówki LED E14 mały gwint - energooszczędne i trwałe

Żarówki z małym gwintem E14 mają szereg zastosowań w różnego rodzaju oświetleniach. Obecnie użytkownicy bardzo chętnie korzystają z ich energooszczędnych odpowiedników, które cechuje nie tylko mniejszy pobór energii, ale też dłuższa żywotność. Żarówki LED E14 mają efektywność lepszą nawet o 90%, co przekłada się na odczuwalne obniżenie rachunków za prąd, przy zachowaniu najwyższych standardów oświetlenia. W żarówkach LED E14 z małym gwintem producenci stosują diody SMD, które mogą emitować barwę neutralną, jasną lub ciemną. Tak duży wybór produktów oraz możliwość ich szerokiego wykorzystania w codziennym użytku sprawiają, że żarówki LED E14 z powodzeniem zastępują inne klasyczne modele. Są stosowane w konstrukcjach punktowych, do oświetlania wystaw, pojedynczych eksponatów, towarów na witrynie sklepowej, w hotelach i domach prywatnych. Podkreślą walory produktów i kreują przyjazne środowisko życia oraz pracy.

Nasza oferta żarówek E14

Ze względu na to, że żarówki z małym gwintem E14 są wykorzystywane w tak wielu miejscach, w naszym sklepie znajdziesz różne modele, które dopasujesz do konkretnej oprawy i własnej wizji oświetlenia. Proponujemy modele w różnych kształtach (świeczka, kulka), które emitują barwę neutralną, zimną oraz ciepłą. 

Oferujemy żarówki LED E14 uznanych producentów, takich jak Philips czy Led Line. Odznaczają się one długą żywotnością i stosunkowo niewielkim poborem prądu. Świecą jasnym światłem doskonale, doświetlając całe pomieszczenie, jak również jego poszczególne części czy elementy wystroju. Z tego względu, żarówki z małym gwintem E14 są powszechnie stosowane również w biurach czy muzeach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępne są także żarówki z dużym gwintem oraz inne typy oświetlenia.

Polecamy również żarówki LED E27 duży gwint i inne żarówki LED dostępne w naszej ofercie!