Naświetlacze led na statywie - czym są?

Naświetlacze led na statywie to mocne, punktowe światło, zintegrowane oświetlenie led, które jest wysoce energooszczędne, w porównaniu z halogenowym. To najnowocześniejsza technologia diod led zamknięta w prostej, eleganckiej, trochę industrialnej obudowie. Ekonomia przemawia za wyborem właśnie technologii led w oświetleniu. Naświetlacze led na statywie to komplet składający się najczęściej z naświetlacza o prostokątnej, bądź kwadratowej obudowie ze stali, aluminium czy tworzywa, dołączony przewód z wtyczką lub akumulator, oraz stabilny stojak (statyw). Polecamy naświetlacze aluminiowe – są lekkie i dobrze odprowadzają ciepło.

Jest to całkowicie mobilne źródło światła, które możemy umieścić w dowolnym miejscu. Dodatkowo statyw pozwala na pełną regulację:

- wysokości teleskopu np.: do 160 cm;

- kierunku i stopnia pochylenia światła – w zależności od potrzeb.

Dodatkowo statyw w naświetlaczu led można w prosty sposób złożyć i przetransportować.

Gdzie przydadzą się naświetlacze led na statywie – czyli szerokie zastosowanie

Naświetlacze led na statywie przydadzą się wszędzie tam gdzie chcemy mieć szybki dostęp do źródła światła. Jak najbardziej może być wykorzystywany na zewnątrz, z uwagi na klasę IP65 – szczelność i odporność na wilgoć oraz wszelkie zanieczyszczenia.

Naświetlacz led na statywie przyda się wszystkim zapalonym majsterkowiczom w ich podręcznych warsztatach. Będą z nich również zadowolone osoby, które chciałyby robić zdjęcia po zmroku, np.: w ogrodzie. Naświetlacz led na statywie to także ukłon w stronę blogerów, influenserów itp., którzy kochają foto relacje. Naświetlacze LED na statywie sprawdzą się również jako dodatkowe oświetlenie terenu monitorowanego przez np.kamery przemysłowe.