Naświetlacze LED na statywie - czym są?

Naświetlacze LED na statywie to mocne, punktowe światło, zintegrowane oświetlenie LED, które jest wysoce energooszczędne, w porównaniu z halogenowym. To najnowocześniejsza technologia diod led zamknięta w prostej, eleganckiej, trochę industrialnej obudowie. Ekonomia przemawia za wyborem właśnie technologii led w oświetleniu. To komplet składający się najczęściej z naświetlacza o prostokątnej bądź kwadratowej obudowie ze stali, aluminium czy tworzywa, dołączony przewód z wtyczką lub akumulator, oraz stabilny stojak (statyw). Polecamy naświetlacze aluminiowe – są lekkie i dobrze odprowadzają ciepło.

Jest to całkowicie mobilne źródło światła, które możemy umieścić w dowolnym miejscu. Dodatkowo statyw pozwala na pełną regulację:

- wysokości teleskopu np.: do 160 cm;

- kierunku i stopnia pochylenia światła – w zależności od potrzeb.

Dodatkowo statyw w naświetlaczu led można w prosty sposób złożyć i przetransportować.

Gdzie przydadzą się naświetlacze LED na statywie? Szerokie zastosowanie!

Naświetlacze LED na statywie przydadzą się wszędzie tam gdzie chcemy mieć szybki dostęp do źródła światła. Jak najbardziej może być wykorzystywany na zewnątrz, z uwagi na klasę IP65 – szczelność i odporność na wilgoć oraz wszelkie zanieczyszczenia.

Naświetlacz led na statywie przyda się wszystkim zapalonym majsterkowiczom w ich podręcznych warsztatach. Będą z nich również zadowolone osoby, które chciałyby robić zdjęcia po zmroku, np.: w ogrodzie. Naświetlacz LED na statywie to także ukłon w stronę blogerów, influenserów itp., którzy kochają fotorelacje. Naświetlacze LED na statywie sprawdzą się również jako dodatkowe oświetlenie terenu monitorowanego przez np. kamery przemysłowe.