Rolą oświetlenia sufitowego jest nie tylko zapewnienie odpowiedniej ilości światła, ale też ozdoba wnętrza. Dlatego tak ważne przy zakupie oprawek dekoracyjnych jest kierowanie się nie tylko ich funkcjonalnością, ale też designem. 

Dekoracyjne oprawki sufitowe LED są niezastąpione przy aranżacji oświetlenia punktowego w takich miejscach jak domy, restauracje, biura, sklepy. Umieszczone nad konkretnym elementem wyposażenia (stołem, biurkiem, regałem, witryną) pozwalają je wyeksponować i zwrócić uwagę na oświetlaną zawartość. Dzięki temu budują przytulny klimat w pomieszczeniu, kreują przyjazne środowisko do życia, spożywania lub przygotowywania posiłków, pracy. 

Dekoracyjne oprawki LED w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz dekoracyjne oprawki LED dostępne w wielu wariantach.

Oferujemy:

  • kinkiety stylizowane na antyczne, zabytkowe, retro,
  • oprawki nowoczesne, minimalistyczne, w industrialnym charakterze,
  • kinkiety zdobione kryształkami, inspirowane żyrandolami,
  • dekoracyjne oprawki LED w stylu skandynawskim.

Pomożemy Ci zrealizować niemal każdą wizję aranżacyjną, udostępniając oprawki halogenowe LED punktowe oraz szynowe natynkowe. W asortymencie znajdziesz też oczka o podwyższonej klasie szczelności, które wykazują właściwości wodoodporne, a więc są przeznaczone do stosowania w łazienkach czy kuchniach. 

Poznaj ofertę Ledovo!

Oferowane przez nas oprawki sufitowe LED wyróżniają się nie tylko bogatym i zróżnicowanym wzornictwem, ale też szybkim sposobem montażu w sufitach podwieszanych. Są kompatybilne z najpopularniejszymi typami żarówek GU10, MR16 oraz MR11, które dokupisz u nas w sklepie. 

Gwarantujemy, że z pomocą zakupionych w Ledovo oprawek halogenowych stworzysz imponujący system oświetlenia w domu, który będzie zachwycał jakością wykonania oraz niebanalną stylistyką i wysoką funkcjonalnością na lata. W zależności od sposobu instalacji oferujemy modele natynkowe i podtynkowe.

Polecamy sprawdzić również inteligentne oświetlenie schodów oraz profile LED sufitowe!