Żarówki Mi-Light (Mi Boxer) – inteligentne punkty świetlne w Twoim domu

Żarówki Mi-Light (Mi Boxer) to rozwiązanie dla nowoczesnych i innowacyjnych domów. Jeśli chcesz aktywnie zarządzać oświetleniem to żarówki Mi-Light (Mi Boxer) zaspokoją Twoje potrzeby w tym zakresie. Żarówki Mi-Light to najnowocześniejsza technologia ledowa, która oferuje mocne parametry techniczne i wysoki poziom energooszczędności. W dobie niepewności co do wahań cen energii elektrycznej, rozwiązanie energooszczędne jak żarówki Mi-Light (Mi Boxer) jest tym bardziej trafioną inwestycją.

Żarówki Mi-Light (Mi Boxer) to także duża żywotność oświetlenia, wiele godzin - potwierdzanego badaniami – bezawaryjnego i nieprzerwanego świecenia (średnia długość świecenia to około 50.000 godzin). Oświetlenie LED żarówek Mi-Light to odporność na dużą częstotliwość włączeń i wyłączania światła. Pełna jasność świecenia osiągana jest natychmiastowo po włączeniu światła.

Jakie żarówki Mi-Light (Mi Boxer) są dostępne? Główne rodzaje

Żarówki Mi-Light (Mi Boxer) to punkty świetlne z najpopularniejszymi trzonkami. Mamy możliwość wyboru żarówek z dużym gwintem E27, z małym gwintem E14, żarówek Mi -Light GU10 czy MR16.

Żarówki Mi-Light (Mi Boxer) mogą być wykorzystane w oprawach wiszących sufitowych, w kinkietach, w oprawach dekoracyjnych, w lampkach nocnych, w lampkach stojących i w innych oprawach świetlnych. Żarówki Mi-Light (Mi Boxer) mogą emitować światło białe o regulowanej temperaturze barwowej. Na rynku również dostępne są żarówki Mi-Light RGBW. Są to żarówki o kolorowym świetle dodatkowo mogące emitować światło białe. Może to być światło białe ciepłe, zimne lub o zmiennej temperaturze barwowej CCT. Żarówki Mi-Light (Mi Boxer) dostępne są w wersjach o mocach od 4W do 12W. 

Co dodatkowo wyróżnia żarówki Mi-Light (Mi Boxer) od standardowych żarówek ledowych?

Żarówki Mi-light (Mi Boxer) mogą być sterowane za pomocą dedykowanego pilota, panelu sterującego lub współpracować z mostkiem Wi-Fi.Pozwala to na dowolne zarządzanie oświetleniem w domu, można zmienić jego barwę, jasność, saturację, temperaturę światła białego czy też tryb jego pracy. Wszystko to odbywa się za pomocą wspomnianego, dedykowanego sterownika lub nawet z prostym użyciem smartfonu czy tabletu.

Bez podpięcia do dedykowanych urządzeń sterujących żarówka Mi-Light (Mi Boxer) działa i zachowuje się jak standardowa żarówka.

Inteligentne wykorzystanie żarówki Mi-Light (Mi Boxer). Jak przyłączyć je do sterownika?

Jeśli chcemy przypisać żarówkę do pożądanej strefy oświetlenia, wystarczy wykonać następujące kroki. Są one wyjątkowo proste i nieskomplikowane:

- wybór konkretnej strefy/grupy z którą chcemy powiązać żarówkę;

- wyłączenie zasilania przyłączanej żarówki -główny wyłącznik lub wyciągnięcie wtyczki z gniazdka;

- następne ponowne włącznie żarówki i naciśnięcie 3-krotne w ciągu 5 sekund klawisza z danej grupy/strefy;

- poprawnie zakończony proces przypisania potwierdzony zostaje 3-krotnym błyśnięciem żarówki.

Zobacz również: