Inteligentny Zestaw Żarówki GU10 230V z Pilotem Sterującym

KOD PRODUKTU: 537
Cena:
179,00 zł brutto
145,53 zł netto + 23% VAT
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych Zamów telefonicznie: +48 600 877 733 Zapytaj o produkt: biuro@ledovo.pl

Parametry produktu:

Parametry Żarówki RGB+MultiWhite: Moc: 4W Napięcie wejściowe: AC 86-265V/ 50-60Hz Barwa światła białego: WW 2700K- CW 6500K Strumień świetła: 250-280 lmn Efektywność świetlna 70l lmn/W CRI: >80 Kąt rozsyłania świetlna: 120 Materiał: Aluminium+obudowa z PC Zasięg kontroli: 30m Wymiary:50*57mm Parametry Pilota RGB+MultiWhite: Ilość obsługiwanych stref/grup: 4 Droga Sterownia: Radiowa Sposób Sterowania: Dotykowe przyciski+tarcza zmiany kolorów, Zasięg komunikacji: do 30 metrów w terenie, Zasilanie: 2x szt. bateria 1,5V AAA Certyfikaty: RoHs, Ce Gwarancja: 2 Letnia

Inteligentny Zestaw Żarówki GU10 4W RGB+Multiwhite 230V z Pilotem Sterującym 4 Strefowym RGB+Multiwhite


Żarówki Milight to punkty świetlne mogące pełnić różnorakie funkcje, w tym stanowić główne oświetlenie wnętrz oraz dekoracje. Producent celowo stworzył swoje źródła światła tak, aby można było wykorzystywać powszechnie dostępne w lampach otwory do wkręcenia żarówki –

w tym przypadku napopularniejszy gwint/trzonek do dekoracyjnych opraw sufitowych jest typem innowacyjnej żarówki 2w1(żarówka+wbudowany sterownik).

 

 

RGB+MultiWhite GU10 4W z wbudowanym sterownikiem!!! i 4Strefowym Pilotem !!!

 

 


Bez dodatkowych sterowników, prosta do zintegrowania z innymi urządzeniami w systemie. Natomiast po zainstalowaniu w gnieździe GU10 jest punktem świetlnym inteligentnym i odpowiada wszystkim nowoczesnym standardom. Dzięki zdalnemu sterowaniu może zmieniać natężenie światła, jego kolor oraz tryb pracy. Strumień świetlny posiada wariant RGB i/lub ciepłą lub zimną bielą.

W systemie mamy możliwość nieskończenie dużej ilości żarówek pogrupowane w maksymalnie 4 grupach/strefach. Przypisuje się je do sterownika za pomocą pilota, podobnie usuwa. Grupą mogą być wszystkie punkty świetlenie w pomieszczeniu, czy to tylko oświetlenie biurka, czy tylko lampy wiszące – tu jest pełna dowolność. Podobnie jest z łatwością użytkowania – nowoczesna technologia routera i WiFi z uwzględnieniem aplikacji na dwa powszechnie stosowane systemy operacyjne w urządzeniach mobilnych, to gwarancja luksusu i pełnego wykorzystania własnej inwencji do oświetlania pomieszczeń.

Jak wszystkie punkty świetlne LED tworzone w ramach marki Milight, jej trwałość szacuje się na 50 tys. godzin świecenia, co w praktyce daje nawet 25 lat satysfakcjonującego użytkowania w pełni ekologicznego produktu oświetleniowego.

Żarówka MILIGHT - 4W GU10 RGB+MultiWhite należy do rodziny produktów najwyższej jakości, dzięki którym twój dom lub twoja firma rozbłysną naprawdę ekonomicznym i ekologicznym oświetleniem.


System Milight jest bardzo prosty w codziennym wykorzystywaniu. Żarówki w nim wykorzystywane mogą zostać grupowane i nie ma znaczenia ich ilość w grupie. Do jednego sterownika przypisuje się je przy wykorzystaniu pilota. Grupy mogą być różnorodne. Wskazanej żarówki użyć możesz do wszystkich lamp w pomieszczeniu albo na przykład tylko do tych sufitowych lub na biurkach. W tym celu możesz także wykorzystać swojego smartfona z systemem Android lub iOS, który za sprawą aplikacji umożliwia wykorzystanie własnej inwencji dekoratorskiej.

Dodatkową korzyścią z wykorzystania żarówki MILIGHT - 4W GU10 RGB+CCT LED , jest możliwość wykorzystania wariantu RGB. Dzięki niemu dobierasz samodzielnie ciepły lub zimny odcień bieli. To szczególnie istotne w przypadku firm, w których wiele zależy od nastroju zbudowanego przy pomocy odpowiedniego światła. Nie bez znaczenia jest także energooszczędność proponowanej żarówki.


Potrzebujesz więcej żarówek? lub o innych parametrach?

napisz do Nas: biuro@ledovo.pl

Lub zadzwoń:  600877733

l


Masz pomysł na oświetlenie?
Nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się Twoim zleceniem - od projektu aż po profesjonalny montaż.
Sprawdź nasze usługi...

oświetlenie led Łódź - ledovo.pl - kontakt

Copyright (C) LEDOVO
+48 600 87 77 33
biuro@ledovo.pl

Wyprzedaż
TAŚMA 300 LED / standard / ROLKA 5 m / BIAŁY ZIMNY Sale

TAŚMA 300 LED / standard / ROLKA 5 m / BIAŁY ZIMNY

67,99 zł79,99 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY ZIMNY / 1 metr Sale

TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY ZIMNY / 1 metr

14,44 zł16,99 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY NEUTRALNY/ 1 metr Sale

TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY NEUTRALNY/ 1 metr

15,29 zł16,99 zł
GERLED Producent