Naświetlacze LED 10 W – postaw na te wysokiej jakości

W przypadku oświetlenia jednym z ważniejszych czynników jest jego klasa energooszczędności, to bowiem od niej zależy wydajność świetlna, czyli jaką moc w lumenach otrzymamy z 1 Watt poboru energii. W tym przypadku technologia LED posiada najlepsze osiągi. Dlatego też, poszukując oświetlenia zewnętrznego zarówno dla strefy prywatnej, jak i tej komercyjnej, czy użytku publicznego, postawmy każdorazowo na naświetlacze LED 10 W. Wybierzmy zwłaszcza te oparte na najwyższej jakości komponentach. Polecamy diody led firmy Epistar, które cieszą się opinią niezawodnych. Dodatkowo wybierzmy naświetlacze z zastosowanymi ledami SMD. Jest to najnowocześniejsza generacja diod, które działają płynnie, dając jednolite światło, są bezawaryjne, nie migotają, są odporne na zmiany napięcia. Przede wszystkim jednak naświetlacze LED 10W z diodami SMD to energooszczędność na poziomie nawet 8-krotnie wyższym, niż w przypadku tradycyjnych halogenowych odpowiedników.

Znakomite oświetlenie zewnętrzne np. fasad, garaży, parkingów, ogrodów

Naświetlacze LED 10 W to najlepsze z rozwiązań służących np. do oświetlenia strategicznych miejsc na podwórzu przed domem, kamienicą, blokiem czy innym obiektem. Pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo przed kradzieżą czy wandalizmem po zapadnięciu zmroku. Spełnią też znakomicie swoją rolę na terenach objętych monitoringiem przemysłowym.

W przestrzeni prywatnej mogą oświetlić np.: bramę wjazdową, ganek, ogród czy taras.

Warto wybrać naświetlacze z zamontowanym czujnikiem ruchu, który włącza się samoistnie po wykryciu ruchu obiektu, po określonym czasie (możliwość regulacji) wyłącza się. Dodatkowo w wybranych modelach naświetlaczy led 10 W istnieje możliwość regulacji nie tylko czasu aktywności, ale i zasięgu detekcji, czy trybu pracy (dzień/noc).

Do wyboru mamy naświetlacze montowane natynkowo za pomocą uchwytów montażowych lub np. naświetlacze led montowane na statywie, jako wersja mobilna.