Profile LED do taśm diodowych LED SMD

Profile LED do taśm diodowych LED SMD to coraz częściej stosowane rozwiązanie wspierające oświetlenie LED. Dobierane indywidualnie do potrzeb Twojego systemu oświetlenia LED, profile LED stanowią estetyczne uzupełnienie samego oświetlenia LED, przez co cieszą się coraz większym zainteresowaniem!

Profile LED pozwalają ukierunkować strumień oświetlenia LED, a ponadto chronią taśmy LED przed zabrudzeniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Wszystkie profile LED w ofercie sklepu Ledovo wykonane są z najwyższej próby aluminium - przez co stanowią wyjątkowo estetyczne rozwiązanie oświetlenia LED. Charakteryzuje je jakość wykonania odpowiadająca kryteriom Ledovo oraz łatwość instalacji, dzięki unikalnej technologii wklikiwalnej przesłony - rozwiązanie to doceni każdy Instalator !

Każdy profil LED z naszej oferty jest dostosowany do wszystkich taśm LED dostępnych w naszym sklepie (z wyjątkiem taśm wodoszczelnych w IP68).

Profile do taśm LED oferujemy standardowo w odcinkach 1mb (profile w standardowej długości nie wymagają specjalnego opakowania gwarantującego dostawę bez uszkodzeń). Do dyspozycji Klientów są również profile w całości - 2mb (w zależności od modelu).

Jeśli szukasz profilu dłuższego niż 1mb - skontaktuj się z DZIAŁEM OBSŁUGI - przygotujemy wycenę indywidualną!

Jakie profile ledowe znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie Ledovo znaleźć można profile LED: nawierzchniowe, kątowe, wpuszczane w frez (idealne do montażu w meblach, płytach kartonowo gipsowych KG, ekspozytorach reklamowych i gdziekolwiek zapragniesz...), a także specjalistyczne profile wodoodporne, wodoszczelne, czy progowe.

Polecamy sprawdzić również tanie taśmy LED oraz ściemniacze LED!