Ramka do panelu Aura czarny mat

Ramka do panelu Aura czarny mat

30,00 zł
LED LINE
Ramka do panelu Aura satyna

Ramka do panelu Aura satyna

30,00 zł
LED LINE
Ramka do panelu Aura chrom

Ramka do panelu Aura chrom

30,00 zł
LED LINE

Panel led natynkowy – szerokie zastosowanie, zwłaszcza w obiektach komercyjnych i użytkowych

Bardzo popularne są panele led natynkowe, które można zamontować praktycznie na każdej powierzchni sufitu. Jak najbardziej nadają się do montażu na sufitach z płyt kartonowo - gipsowych. Są oświetleniem bardzo uniwersalnym, łatwym w montażu. Do montażu używa się specjalnych klipsów montażowych bezpośrednio na suficie lub czasem można także poprzez zawieszenie. Jest to więc punkt świetlny gotowy do założenia i użytkowania. Światło z panelu led natynkowego jest przyjemne dla oka, o naturalnej barwie światła białego, jak najbardziej zbliżonego do światła dziennego, słonecznego. Warto wybrać panele led natynkowe dobrej jakości, z technologią zapobiegającą migotaniu światła, co wprost wpływa na komfort wzroku.

Wyróżniamy panele led natynkowe:

- standardowe o budowie slim, które montowane są z wykorzystaniem ramki natynkowej;

- panele ze zintegrowaną obudową.

Dostępne w ofercie są panele led natynkowe o różnych kształtach: popularne kwadratowe, ale także prostokątne i okrągłe.

Najpopularniejsze wymiary paneli oświetleniowych ledowych natynkowych odpowiadają rozmiarom tradycyjnych kasetonów sufitowych:

• 30 × 30 cm;

• 30 × 60 cm;

• 60 × 60 cm;

• 30 × 120 cm;

• 60 × 120 cm.

Najczęściej wybieranym jest panel LED 60x60cm, stosowany zwłaszcza w obiektach komercyjnych. Przy poborze mocy około 40W, panele LED 60x60 są w stanie wygenerować znacznie więcej światła od tradycyjnych opraw świetlówkowych.

Światło paneli led natynkowych jest w pełni jednolite i odpowiednio skierowane na oświetlaną przestrzeń, co daje duży komfort funkcjonowania przy tym oświetleniu sufitowym. Panel LED natynkowy wyposażony jest w równomiernie rozmieszczone po całej jego obudowie. Całość przykryta jest mleczną przesłoną (kloszem). Dzięki niej uzyskujemy wrażenie w pełni jednolitej powierzchni świecenia. Panele led natynkowe wyglądają bardzo estetycznie, minimalistycznie i z klasą.

Rekomendujemy wybór paneli led natynkowych z możliwością zmiany koloru świecenia za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie lub z funkcją ściemniacza.

Zobacz także inne produkty: