Sufitowe oświetlenie LED dla wszystkich pomieszczeń

Odkąd pojawiła się możliwość wykorzystywania diod LED do aranżacji świetlnej, oświetlenie wnętrz nabrało zupełnie nowego charakteru. To nowoczesne rozwiązanie stwarza ogromne możliwości. Pozwala na dopasowanie światła do stylu, funkcji oraz warunków architektonicznych każdego wnętrza. Sufitowe oświetlenie LED dostępne w ofercie sklepu pozwala stworzyć niebanalną aranżację świetlną pomieszczeń – i to niezależnie od przeznaczenia przestrzeni.

Oświetlenie LED sufitu – z czego można wybierać?

Chcąc odmienić wygląd pomieszczenia i nadać mu nowego charakteru, warto postawić na sufitowe oświetlenie LED. Takie, które skutecznie przykuwa wzrok oraz sprawia, że wnętrza stają się nie do poznania. W sklepie można znaleźć różnego rodzaju taśmy LED, które zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących nietuzinkowego źródła światła. Diody zamontowane na takiej taśmie mogą świecić całą paletą barw, w tym zimnym lub ciepłym odcieniem bieli. Zmiana koloru emitowanego światła jest niezwykle łatwa – odbywa się za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Blask diod może być również rozjaśniany i ściemniany, co sprawia, że w zależności od potrzeby można modyfikować aranżację świetlną pomieszczenia. Oświetlenie LED sufitu jest zawsze sprzedawane w zestawie umożliwiającym jego sprawną instalację. W jego skład wchodzą kostki montażowe oraz kabel do oświetlenia RGBW. Szybki i łatwy sposób na nowe oświetlenie pomieszczeń Montaż oświetlenia LED nie zajmuje wiele czasu i nikomu nie sprawi problemu. Wystarczy do tego podstawowy zestaw narzędzi. Taśmy mogą być instalowane także na suficie stworzonym z płyt z karton-gipsu. Poza tym są tak skonstruowane, że ich sprawności nie zagrażają wilgoć, kurz czy pyły. Aby cieszyć się efektownym światłem, należy zaopatrzyć się w taśmę klejąca dwustronną – to przy jej pomocy taśma jest montowana bezpośrednio do sufitu. Oświetlenie sufitowe LED występuje w wielu wariantach długości taśm. Ponadto można je przycinać, aby dopasować je do własnej koncepcji. Trzeba to jednak robić w sposób wskazany przez producenta. Taśmy sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak sklepy, kluby, puby, kawiarnie, ale mogą z powodzeniem być również wykorzystane w domu.

Jak zrobić oświetlenie ledowe sufitu?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przygotowaliśmy linię profesjonalnych systemów oświetlenia sufitowego LED - EasyLed. Gotowe zestawy oświetleniowe zawierają wszelkie niezbędne do oświetlenia Twojego sufitu LED elementy.

Opcjonalnie - zależnie od potrzeb - w skład zestawu wchodzą profesjonalne taśmy LED jakości Epistar, zasilacze jakościowe Meanwell serii LPV / MW, sterowniki LED  lub ściemniacze LED, okablowanie zainstalowane do taśm LED oraz ewentualnie dodatkowe kable, kostki montażowe.

Dzięki temu rozwiązaniu samodzielny montaż sufitowego oświetlenia LED serii Ledovo EasyLed jest dziecinnie prosty. Wystarczy zainstalować taśmy LED na wybranej powierzchni za pomocą dwustronnie klejącej taśmy, podklejonej od spodu PCB oraz podłączyć pozostałe elementy (zasilacz LED, sterownik LED, etc.).

Po kilku chwilach poświęconych na montaż pozostaje cieszyć się niebanalnym designem sufitowego oświetlenia LED!