Taśmy LED oparte o diody Epistar to produkty, które cechuje NAWET 30% WIĘCEJ ŚWIATŁA względem ekonomicznych taśm led oraz WYSOKA TRWAŁOŚĆ - dzięki czemu szybko stały się wymiernikiem JAKOŚCI OŚWIETLENIA LED, dlatego też wykorzystanie taśm LED EPISTAR jest dziś normą wśród PROFESJONALNYCH INSTALATORÓW OŚWIETLENIA LED.

Paski i taśmy LED

Paski LED EPISTAR doskonale sprawdzają się zarówno w biurach jak i domachprywatnych nie tylko jako wspaniała dekoracja, ale także jakodoskonała alternatywa dla oświetlenia użytkowego.

Co wyróżnia jakościowe taśmy diodowe Ledovo Epistar?

Przede wszystkim nasze profesjonalne taśmy ledowe oparte są o markowe diody firmy EPISTAR - diody te są nie tylko jaśniejsze w stosunku do chińskich konkurentów ale przede wszystkim zdecydowanie trwalsze oraz nie wykazują tendencji do słabnięcia w miarę upływu czasu.

Kolejnym niezwykle istotnym argumentem przemawiającym za wyborem jakościowych taśm Ledovo EPISTAR jest zastosowany w ich produkcji PODWÓJNY PODKŁAD PCB, na którym zainstalowane są zarówno same DIODY EPISTAR jak i wysokiej jakości oporniki. Podwójny podkład PCB gwarantuje odpowiednie odprowadzanie ciepła, chroniąc tym samym diody led oraz - przede wszystkim - oporniki przed przegrzaniem. W konsekwencji paski LEDOVO EPISTAR nie posiadają wskazań do instalacji dodatkowo TAŚM RADIACYJNYCH oraz - co bardzo ważne dla długoterminowych inwestycji charakteryzują się ŻYWOTNOŚCIĄ DŁUŻSZĄ NAWET DO 70% !

W sklepie LEDOVO znajdą Państwo JAKOŚCIOWE taśmy LEDOVO EPISTAR monokolorowe (standardowe orazwodoodporne) jak również wielokolorowe - TAŚMY LED RGB. Ponadto oferujemy pełną gamęakcesoriów niezbędnych do instalacji i obsługi oświetlenia led,od PROFESJONALNYCH ZASILACZY LED - przez PROFILE LED - aż po ŚCIEMNIACZE LED czy STEROWNIKI LED RGB/RGBW. Unas nabędą Państwo taśmy LED, które świetnie sprawdzą się wdowolnym wnętrzu, podkreślając jego niepowtarzalny charakter.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DIÓD EPISTAR W NAJNIŻSZYCH CENACH NA RYNKU !