TAŚMA 300 LED / standard / ROLKA 5 m / BIAŁY ZIMNY Sale

TAŚMA 300 LED / standard / ROLKA 5 m / BIAŁY ZIMNY

67,99 zł79,99 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY ZIMNY / 1 metr Sale

TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY ZIMNY / 1 metr

14,44 zł16,99 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY NEUTRALNY/ 1 metr Sale

TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY NEUTRALNY/ 1 metr

15,29 zł16,99 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED / standard / ROLKA 5 m / BIAŁY CIEPŁY Sale

TAŚMA 300 LED / standard / ROLKA 5 m / BIAŁY CIEPŁY

67,99 zł79,99 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY CIEPŁY / 1 metr Sale

TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY CIEPŁY / 1 metr

14,44 zł16,99 zł
GERLED Producent

Paski i taśmy LED Epistar Ledovo

Taśmy LED oparte o diody Epistar Ledovo to produkty, które cechuje nawet 30% więcej światła względem ekonomicznych taśm LED oraz wysoka trwałość - dzięki czemu szybko stały się wymiernikiem jakości oświetlenia LED. Dlatego też wykorzystanie taśm LED Epistar jest dziś normą wśród profesjonalnych instalatorów oświetlenia LED.

Paski LED EPISTAR doskonale sprawdzają się zarówno w biurach jak i domach prywatnych nie tylko jako wspaniała dekoracja, ale także jako świetna alternatywa dla oświetlenia użytkowego.

 

Co wyróżnia jakościowe taśmy diodowe Ledovo Epistar?

Przede wszystkim nasze profesjonalne taśmy ledowe oparte są o markowe diody firmy Epistar - diody te są nie tylko jaśniejsze w stosunku do chińskich konkurentów, ale przede wszystkim zdecydowanie trwalsze oraz nie wykazują tendencji do słabnięcia w miarę upływu czasu.

Kolejnym niezwykle istotnym argumentem przemawiającym za wyborem jakościowych taśm Ledovo Epistar jest zastosowany w ich produkcji podwójny podkład PCB, na którym zainstalowane są zarówno same diody Epistar, jak i wysokiej jakości oporniki. Podwójny podkład PCB gwarantuje odpowiednie odprowadzanie ciepła, chroniąc tym samym diody LED oraz - przede wszystkim - oporniki przed przegrzaniem. W konsekwencji paski Ledovo Epistar nie posiadają wskazań do instalacji dodatkowo taśm radiacyjnych oraz - co bardzo ważne dla długoterminowych inwestycji charakteryzują się żywotnością dłuższą nawet do 70%!

W sklepie Ledovo znajdziesz jakościowe taśmy Ledovo Epistar monokolorowe (standardowe oraz wodoodporne) jak również wielokolorowe - taśmy LED RGB. Ponadto oferujemy pełną gamę akcesoriów niezbędnych do instalacji i obsługi oświetlenia LED, od profesjonalnych zasilaczy LED - przez profile LED - aż po ściemniacze LED czy sterowniki LED RGB/RGBW. U nas nabędą Państwo taśmy LED, które świetnie sprawdzą się w dowolnym wnętrzu, podkreślając jego niepowtarzalny charakter.

Najwyższa jakość diod Epistar w najniższych cenach na rynku!