Ramka do panelu Aura czarny mat

Ramka do panelu Aura czarny mat

30,00 zł
LED LINE
Ramka do panelu Aura satyna

Ramka do panelu Aura satyna

30,00 zł
LED LINE
Ramka do panelu Aura chrom

Ramka do panelu Aura chrom

30,00 zł
LED LINE

Panele LED są idealnym następcą oprawek sufitowych z żarówką. Dostępne w kilku wielkościach, o różnych mocach i kształtach znajdują zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Zalety paneli ledowych

Zaletą paneli LED jest ultra płaska obudowa, przez co nadają się do wpuszczania w płytę G-K lub meblową praktycznie nie wystając poza jej grubość. Panele idealnie rozpraszają światło, świecą równomiernie całą powierzchnią oraz posiadają przyjazną ciepłą barwę.

Panele LED i ich zastosowanie 

Do powierzchni biurowych lub nowoczesnych wnętrz w domach i mieszkaniach panele ledowe posiadają barwę neutralną o temperaturze 4500K. Cechą paneli LED jest ich zróżnicowanie powierzchni świetlnej, dzięki czemu możemy doświetlać pomieszczenia w różnych konfiguracjach np. 20 m kw można oświetlić ośmioma panelami po 6 Wat lub czterema po 12 Wat lub trzema po 18 Wat. W zależności od układu pomieszczeń i mebli.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą paneli LED, wśród których znajdziecie panele 60cm x 60cm, panele natynkowe oraz podtynkowe!

 

Panel led sufitowy i jego największe zalety

Panel oświetleniowy led to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych opraw świetlówkowych. Posiada wiele zalet i doskonale sprawdza się jako oświetlenie centralne w miejscach użytku publicznego.

Jego najistotniejsze zalety to:

- łatwość montażu;

- energooszczędność, niski pobór energii;

- bardzo dobre warunki świetlne;

- emisja łagodnego dla oczu światła;

- równomierne światło dobrze rozproszone;

- świecenie całą powierzchnią;

- długa żywotność świecenia;

- brak efektu olśnienia;

- nowoczesny i minimalistyczny wygląd, design;

- solidne tworzywa wykonania, najczęściej aluminium, szkło akrylowe, tworzywo sztuczne wysokiej jakości;

- różne możliwości montażu;

- możliwy dobór kształtu, np.: kwadraty 60x60, 30x30, prostokąty 120x30 czy okrągłe;

- opcja doboru kolorystyki ramki np.: ramka do panelu czarny mat, ramka satyna, chrom czy klasyczna biel.

Jak można montować panele led?

1. Natynkowo

Umieszczane w przymocowanej do sufitu specjalnej ramce lub na zawieszkach, które montuje się w suficie, a następnie łączy z uchwytami zamocowanymi do panelu (pomiędzy sufitem, a panelem pozostaje niewielka odległość - uzyskujemy minimalistyczny efekt).

2. Podtynkowo

Najczęściej montowane są w sufitach specjalnie do tego przeznaczonych,

3. Na linkach

Panele można podwiesić na linkach, które zamocowane są w zamontowanych w suficie uchwytach. Instalacja tego typu sprawdza się szczególnie w wysokich pomieszczeniach, np. jako dekoracyjne oświetlenie stołu, gdyż możemy dopasować długość linek.

W przypadku obiektów publicznych, zwłaszcza przestrzeni korytarzowych, ciągów komunikacyjnych polecamy panel led z czujnikiem ruchu, pozwalający na jeszcze większą energooszczędność.

Zobacz także inne produkty: