Gotowe zestawy oświetlenia LED sufitu z pilotem

Oświetlenie LED sufitu na pilota to gotowe zestawy, dzięki którym uzyskasz wspaniałe efekty świetlne. Proste w instalacji i złożone z wysokiej jakości elementów, zapewniają wysoką trwałość i zadowolenie z oryginalnej dekoracji świetlnej. Sprawdź, jakie oświetlenie LED sufitu w zestawie z pilotem przygotowaliśmy w naszej ofercie i wybierz coś dla siebie!

Oświetlenie ledsufitu w zestawie z pilotem – postaw na gotowe rozwiązania montażowe, w pełni kompatybilne i kompleksowe

Oświetlenie led sufitu w zestawie z pilotem to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli w szybki i nieskomplikowany sposób na profesjonalny montaż oświetlenia na suficie i nie tylko. W pakiecie otrzymujesz to co istotne: taśmę led do samodzielnego cięcia co 3 diody (co w zależności od gęstości taśmy może wynosić np. 2,5; 5; czy 10 cm.), odpowiednie okablowanie, złączki i kostki, konwektory, sterownik z pilotem, dopasowane zasilacze oraz czytelną i intuicyjną instrukcje montażową. 

Sufitowe oświetlenie led w zestawie z pilotem to brak obaw, że nie poradzisz sobie z satysfakcjonującym montażem. To naprawdę EasyLED.

Najlepsze oświetlenie ledowe sufitu w zestawie z pilotem – walory i kluczowe cechy

Najlepsze zestawy oświetlenia led wraz z pilotem to takie, które spełniają następujące przesłanki:

- opierają się na wysokiej jakości diodach LED, np.: EPISTAR. To właśnie ta marka jest gwarantem: długiej żywotności, jasności świecenia, braku efektu migotania i pulsacji, pełnej mocy świecenia nawet wraz z upływem czasu użytkowaniem taśm ledowych;

- diody led charakteryzują się niskim poborem mocy; dużą energooszczędność;

- w komplecie bezpieczne zasilacze ze stabilizacją napięcia, filtrami przeciwprzepięciowymi i przeciw przeciążeniowymi

- możliwość docięcia taśmy do oczekiwanej długości;

- duża opcjonalność sterownika wraz z pilotem.

Funkcjonalność typu:

• włączanie systemu LED

• wyłączanie systemu LED

• ściemnianie systemu LED

• rozjaśnianie systemu LED

• program płynnej zmiany BARW w przypadku taśm kolorowych

• program skokowej zmiany BARW RGB w przypadku taśm kolorowych

• dotykowy panel (KÓŁKO) LED RGB, RGBW, RGBCCT, CCT, NIESKOŃCZONA ILOŚĆ BARW + ewentualnie barwa biała ciepła, zimna, neutralna, w zależności od wybranego zestawu.

Do oświetlenia LED z pilotem w razie potrzeby polecamy dokupić profile led, w których łatwo umieścić taśmy led. Pozwolą na ukierunkowanie światła, uzyskanie lini światła a także chronią przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Przykładowo profile z kloszami pomagają zniwelować ewentualne nierówności sufitu, gipsowania, itp.

Sufitowe oświetlenie led w zestawie z pilotem typu multiwhite – już nie musisz wybierać pomiędzy światłem ciepłym, zimnym czy neutralnym

Znakomitym rozwiązaniem oświetlenia led z pilotem może okazać się dostępny na rynku zestaw Multiwhite. Czym jest? Taśma multiwhite posiada zakres regulacji temperatury barwowej światła od bardzo ciepłej (3000K) do bardzo zimnej (6000K). Już nie trzeba wybierać pomiędzy barwą białą: ciepłą, zimną czy neutralną. Można mieć je wszystkie łącznie w jednym zestawie Multiwhite.

Nasze artykuły blogowe: oświetlenie sufitowe do łazienki, oświetlenie sufitowe do kuchni, oświetlenie sufitowe do salonu, oświetlenie sufitu podwieszanego