Żarówki halogenowe LED GU10 MR16 - czym się charakteryzują?

Ze względu na swoją charakterystyczną konstrukcję żarówki LED GU10 wykorzystywane są przede wszystkim tam, gdzie istnieje potrzeba rzucenia światła punktowego. Spełniają się w roli głównego lub dodatkowego oświetlenia domowego. Dzięki temu, iż działają w oparciu o technologię diodową, okazują się rozwiązaniem w pełni energooszczędnym – korzystnym pod każdym względem. Produkty te zaliczają się do klasy energetycznej A i zdolne są nawet do 50000 godzin pracy. W naszej ofercie znalazły się żarówki halogenowe LED GU10 o barwie ciepłej, neutralnej oraz zimnej. Przez wzgląd na te właśnie walory żarówki LED stały się najchętniej kupowanym i instalowanym źródłem oświetlenia w Polsce, jak i na świecie.

Zastosowanie żarówek halogenowych LED GU10

Zastosowanie żarówek halogenowych LED GU10 MR16 jest praktycznie nieograniczone: oświetlenie LED punktowe w pomieszczeniach mieszkalnych, sklepach, hotelach, a także do tworzenia akcentów świetlnych przy oświetlaniu eksponatów w muzeach czy na wystawach - to tylko kilka sposobów wykorzystania żarówek diodowych.

Polecamy również zapoznać się z pozostałą ofertą naszego sklepu, w której znajdziecie m.in.: profile LED, taśmy LED oraz sterowniki LED

Czym się charakteryzuje się żarówkę GU10?

Nowoczesna żarówka GU10, jako żarówka z popularnym gwintem GU10, może cechować się dodatkowymi funkcjami. W łatwy sposób można ją wówczas zintegrować z systemem do sterowania i w efekcie z klasycznej żarówki halogenowej typu led przekształca się w świetlny, inteligentny punkt led.

Jakie funkcjonalności posiada inteligentna żarówka led GU10?

Żarówka GU10 pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, swobodnie można zmieniać natężenie światła, kolorystykę światła, temperaturową barwę światła, a także tryb działania (różnorodne programy świecenia).

Nowoczesna i smart żarówka GU10 korzysta z dedykowanych, łatwo dostępnych systemów, aplikacji do inteligentnego sterowania oświetleniem. Dzięki temu bez zbędnych, dodatkowych sterowników możemy z pozycji smartfona zarządzać bezprzewodowo żarówką GU10. Dodatkowo pobór mocy wciąż pozostaje na niewielkim i wyjątkowo energooszczędnym poziomie.

Najmocniejsza żarówka GU10 – oświetlenie dekoracyjne, jak również główne do każdego pomieszczenia

Żarówka led GU10 to produkt doskonały do oświetlenia praktycznie każdego pomieszczenia. Żarówka GU10 10W to wyjątkowa jasność, duża moc i doskonałe rozproszenie światła. Żarówki GU10 led to typowe oświetlenie domowe, które pasuje do standardowych opraw świetlnych o szerokości 50mm. Dodatkowo możemy dobrać odpowiedni kąt świecenia, węższy i skoncentrowany dla oświetlenia dekoracyjnego i szerszy, z dużym rozproszeniem dla centralnego oświetlenia. Pamiętajmy, że w przypadku oświetlenia ledowego GU1O często odpowiedni wybór rozsyłu światła jest ważniejszy niż sama jego moc.

Zobacz również: