Jednokolorowe taśmy LED Mono

Taśmy LED standard (niewodoodporne) to rozwiązanie dedykowane do zastosowania we wszystkich wnętrzach (standardowe taśmy LED nie są przewidziane do montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności - kuchnia , łazienka etc. - dla tego rodzaju wnętrz proponujemy taśmy LED wodoodporne)

Co wyróżnia jednokolorowe taśmy LED Epistar?

Przede wszystkim nasze jednokolorowe taśmy LED oparte są o markowe diody firmy Epistar - diody te są nie tylko jaśniejsze w stosunku do chińskich konkurentów, ale przede wszystkim zdecydowanie trwalsze oraz nie wykazują tendencji do słabnięcia w miarę upływu czasu.

Kolejnym niezwykle istotnym argumentem przemawiającym za wyborem jednokolorowych taśm Ledovo Epistar jest zastosowany w ich produkcji podwójny podkład PCB, na którym zainstalowane są zarówno same diody Epistar, jak i wysokiej jakości oporniki. Podwójny podkład PCB gwarantuje odpowiednie odprowadzanie ciepła, chroniąc tym samym diody LED oraz - przede wszystkim - oporniki przed przegrzaniem. W konsekwencji taśmy jednokolorowe Ledovo Epistar nie posiadają wskazań do instalacji dodatkowo taśm radiacyjnych oraz - co bardzo ważne dla długoterminowych inwestycji charakteryzują się żywotnością dłuższą nawet do 70%!

Najwyższa jakość diod Epistar w najniższych cenach na rynku!

Polecamy sprawdzić również taśmy LED Epistar Ledovo Premium oraz taśmy cyfrowe Magic LED!