Taśma led 10 metrów – zaaranżuj światłem swoja najbliższą przestrzeń, stwórz nastrój i przyjemny klimat

Taśmy ledowe 10 metrów to pomysł na zaprojektowanie, metamorfozę i dekorację wnętrza. Taśmy led 10 metrów to zwyczajowo następująca gęstość diod na pasku: 120 na 1 metr i tym samym możliwość swobodnego cięcia paska co 2,5 cm, czyli co 3 diody. Diody umiejscowione na specjalnym pasku powinny być najwyższej jakości. Takimi właśnie są popularne i sprawdzone, wytrzymałe i niezawodne diody malezyjskiej marki Epistar. Cechuje je znaczna energooszczędność, moc świecenia, piękne, jaśniejsze niż inne i przyjemne barwy światła do wyboru oraz trwałość. Paski ledowe 10 m z diodami Epistar potrafią świecić nieprzerwanie przez ok. 50.000 do 100.000 godzin, nie słabnąc przy tym i nie tracąc na jakości i mocy świecenia.

Oferowane tasmy led 10 metrów to podwójny lub nawet potrójny podkład PCB, na którym ułożone są diody i oporniki

Taśmy LED 10m najczęściej używamy w wersji na 24V gdyż przy zasilaniu taśmy z jednej strony na końcu taśmy nie widać spadku mocy (taśma nie świeci słabiej)

Doskonale odprowadza ciepło i zapobiega nadmiernemu nagrzaniu się diód. Paski ledowe 10 m to dłuższa żywotność nawet o 70% niż w przypadku innych, tańszych modeli

Różne wariacje z taśmą led 10 m – rodzaje i propozycje użytkowania

Taśma ledowa 10 metrów to przykładowo sposób na funkcjonalne oświetlenie pod łóżkiem w sypialni, które po zamontowaniu czujnika ruchu może delikatnie i subtelnie rozświetlać podłogę, gdy zajdzie taka potrzeba, nie budząc reszty domowników. Taśma led 10 m może być zastosowana w miejscach użytkowych, jak szafa wnękowa czy garderoba albo wnętrze szafek i szuflad kuchennych. Może doskonale rozświetlać klatkę schodową, zamontowana na wysokości cokołu rozświetli podłogę w przedpokoju czy też w salonie uwypukli estetycznie drobiazgi i bibeloty w witrynie, półki szklane czy obrazy. Paski ledowe 10 metrów nadają się do miejsc użytkowych jak: blaty kuchenne, przestrzeń podszafkowa czy przestrzeń łazienkowa (wanna, szafki, lustro). W przestrzeniach publicznych taśmy ledowe 10 m to sposób na ozdobienie witryn sklepowych czy lokali gastronomii, hoteli itp.

Polecamy taśmy led 10 metrów: standardowe, wodoszczelne, kolorowe RGB. Do przestrzeni użytkowych wystarczą diody typu 3528/5050 lub gdy potrzeba więcej światła - mocniejsze, najjaśniejsze na rynku typu 5630 lub 2835 o dużej gęstości.

Jeśli chodzi o kolorystykę to wybieramy w ofercie pomiędzy: białym zimnym, białym ciepłym, białym naturalnym, jednolitym kolorowym, bądź specjalną typu RGB – prezentującą całą paletę barw, RGBW z dodatkowy kolorem białym.

W naszym sklepie z oświetleniem LED dostępne są między innymi: Taśmy led z zasilaczem, Taśmy led z czujnikiem ruchu, Taśmy led, Taśma led RGB, Taśmy LED 5 metrów