Inteligentne panele Mi-Light

Domy są coraz bardziej „inteligentne”, a to za sprawą zaawansowanej technologii i systemów, które umożliwiają sterowanie urządzeniami i instalacją elektryczną. Wśród nich jest system Mi-Light. Składa się on z produktów, które przeznaczone są do sterowania oświetleniem LED. W prezentowanej ofercie dostępne są panele naścienne Mi-Light umożliwiające zarządzanie oświetleniem, zmianą ustawień dla każdej z opraw i aranżacji wnętrza z wykorzystaniem efektów świetlnych. Panele Mi Light przeznaczone są do montażu na ścianie. Cechują się nowoczesnym, estetycznym designem, dzięki czemu pasują do każdej aranżacji, nie zaburzając jej koncepcji. W ofercie znajdziesz panele naścienne Mi-Light o różnych funkcjonalnościach, dzięki czemu możesz z łatwością wybrać najlepiej odpowiadający Ci wariant. Inteligentne panele Mi-Light są jednym z elementów kompletnego systemu oświetleniowego, dedykowanego dla osób ceniących sobie komfort, wygodę i oszczędności.

Mi-light - panele o dużych możliwościach

Panele naścienne Mi-light umożliwiają zarządzanie kilkoma, a nawet kilkunastoma strefami, w zależności od wybranego wariantu. Przeznaczone są do sterowania oświetleniem w całym budynku, w tym w łazience, salonie, kuchni, na schodach, a także oświetleniem dekoracyjnym. Panele Mi-Light są bezprzewodowe. Wykorzystaj je do włączania i wyłączania oświetlenia, regulacji jasności światła LED, zmiany temperatury barwowej, a także obsługi taśmy RGB+CCT. Ciekawą funkcją jest opóźnienie wyłączenia o 60 sekund. Doskonale sprawdzi się ona np. przy schodach czy w długich korytarzach, kiedy chcemy bezpiecznie pokonać wieczorem drogę do sypialni.

System Mi-Light maksymalnie wykorzystuje potencjał technologii LED. To oświetlenie, które dzięki niemu jest jeszcze bardziej energooszczędne. Inteligentne panele Mi-Light pozwala dostosowywać warunki oświetleniowe do indywidualnych potrzeb. Kiedy czytasz książkę, światło może być bardziej intensywne i mieć dzienną barwę, z kolei kiedy chcesz się zrelaksować, zmniejsz natężenie światła i zmień barwę na ciepłą. Panele Mi-Light wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia i zarysowania. Prezentują się bardzo estetycznie, a ich design utrzymany jest w minimalistycznej formie i białej kolorystyce.

Polecamy sprawdzić również inne produkty z kategorii Strefa Mi-Light dostępne w naszym sklepie, np. lampy zewnętrzne Mi-Light!