Listwy diodowe LED


Listwy diodowe LED (również wielokolorowe RGB - sterowane pilotem) to wyjątkowe połączenie gwarancji estetyki wykonania z najwyższymi parametrami iluminacji świetlnej.

Zastosowanie listw LED

Głównym zastosowaniem listw do led Ledovo jest oświetlenie użytkowe - blatów kuchennych, przestrzeni łazienkowych etc. Listwy ledowe sprawdzają się ponadto jako oświetlenie do półek, oświetlenie wystawiennicze, podświetlenie LED mebli, witryn i gablot oraz wszelkie inne źródła światła.

Listwy LED stanowią niezawodne rozwiązanie iluminacji również jako oświetlenie kempingowe (campingowe) LED, oświetlenie jachtowe LED, oświetlenie akwariowe LED i inne...

Każdą z listw LED wykonujemy również na wymiar - zapraszamy do kontaktu!

Polecamy sprawdzić również pozostały asortyment w naszym sklepie, wśród którego znajdziesz m.in. klipsy LED do półek oraz podświetlenie telewizora LED

Możliwości listwy LED

Za możliwościami, jakie ma listwa LED, stoi jej przemyślany projekt i doskonałe wykonanie. Właśnie dlatego to oświetlenie użytkowe ma tak szerokie zastosowanie. W listwach tych wykorzystuje się diody, które oprócz tego, że są energooszczędne, optymalnie oświetlają wybraną przestrzeń. Im większa liczba lumenów cechuje te źródła światła, tym będą emitowały jaśniejszy blask. Kolejnym atutem tego rozwiązania są szczelne, solidne obudowy listew LED. To one gwarantują, że te elementy mogą być montowane nawet w miejscach, gdzie będą miały kontakt z wilgocią czy z wyższą temperaturą – na przykład w kuchni albo w łazience. Oświetlenie tego typu jest też doceniane za bardzo łatwy i szybki montaż. Wykorzystuje się do niego dwustronną, mocną taśmę klejącą. Dzięki temu nie ma potrzeby wykonywania nieestetycznych wierceń w meblach lub w ścianach. Warto również zwrócić uwagę na modele, które wyposażono w ściemniacz. Po dotknięciu krawędzi listwy z taką funkcją można modyfikować jasność światła – rozjaśniać je lub przyciemniać. Wykorzystując listwy LED, można stworzyć oświetlenie według indywidualnego projektu. Sprawia to, że będzie ono wyjątkowo funkcjonalne i dopasowane do specyfiki przestrzeni.