Podświetlenie led telewizora to coraz częściej wykorzystywane systemy oświetlenia led. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy gotowe do montażu profesjonalnie polutowane systemy oświetlenia do TV.

Podświetlenie LED do telewizora

Montaż systemu oświetlenia LED TV jest banalnie prosty i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy przykleić do obudowy TV profesjonalnie zlutowane oraz zabezpieczone taśmy led oraz podłączyć zasilanie do gniazdka 230V.

Oświetlenie LED telewizora

Każdy system oświetlenia led do telewizora składa się z kompletu elementów - listw LED, zasilacza LED oraz opcjonalnie sterownika LED wraz z pilotem. Dodatkowo do każdego zestawu oświetlenia LED dołączamy komplet opasek zaciskowych umożliwiających uporządkowanie okablowania. Oświetlenie LED Telewizora staje się proste!

Efektowne podświetlenie do TV

Podświetlenie telewizora gwarantuje nietuzinkowy efekt wizualny, ale warto się na nie zdecydować także z innych względów. Ekrany telewizyjne emitują bardzo jasne i mocne światło, co szkodzi oczom. Dlatego, aby zminimalizować wpływ tego promieniowania na wzrok, można wykorzystać zalety diod ledowych. Sklep Ledovo ma do zaoferowania podświetlenie telewizora w bogatej gamie kolorystycznej. Można zdecydować się na odcień białego, ciepłego światła lub na nieco odważniejszą barwę – zieleń, fiolet, czerwień bądź błękit. Pozwala to nadać pomieszczeniu wyjątkowy, oryginalny styl. Diody typu LED emitują delikatne, nastrojowe światło idealne na długie wieczory z ulubionym filmem.

Rozwiązanie dla każdego telewizora

Podświetlenie telewizora nie jest kłopotliwe podczas montażu. Jego instalacja zajmuje zaledwie kilka minut i nie wymaga korzystania z usług fachowca. System tego typu oświetlenia LED może być stosowany w przypadku różnych modeli telewizorów – LCD, LED, PLASMA. Chcąc wykorzystać podświetlenie w przypadku dużego telewizora o większej liczbie cali, można zamówić model oświetlenia stworzony na wymiar.

Polecamy sprawdzić również taśmy LED z zasilaczem oraz oprawy dekoracyjne!