Oprawa to idealny produkt do punktowego oświetlania sufitowego. Z powodzeniem sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Oprawy sufitowe LED podwieszane lub montowane nawierzchniowo polecamy do oświetlenia mieszkań, sklepów biur czy restauracji. Bardzo eleganckie, a zarazem dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach - to cechy które przemawiają za ich ogromną popularnością. Oczka halogenowe dostępne są w bardzo szerokiej gamie.

Oferta opraw halogenowych sufitowych w sklepie Ledovo

Oferujemy oprawki sufitowe kwadratowe, jak i okrągłe, do nabycia są wersji regulowanej oraz stałe. W asortymencie posiadamy również oczka w klasie szczelności IP44 wodoodporne, które można stosować w miejscach narażonych na wilgoć czy wodę np. w łazience lub podbitce domu.

Nasze oprawki halogenowe LED wyróżnia także nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjny sposób montażu żarówki. Umożliwią szybki ich montaż w systemach sufitów podwieszanych. Oprawki dekoracyjne pasują do żarówek LED GU10, MR16 oraz MR11 ( o średnicy 50mm oraz 35mm) z oferty naszego sklepu. W zestawie posiadają gniazdo przyłączeniowe GU5,3/MR16 12V.

Wysokiej jakości oprawy dekoracyjne

Oprawki halogenowe z naszej oferty to najwyższa jakość wykonania - wysokiej jakości aluminium. Kupując to oświetlenie sufitowe masz pewność że Twoje oświetlenie będzie zachwycać piękną stylistką oraz spełniać wszystkie funkcjonalności przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oprawek sufitowych wpuszczanych i natynkowych. Polecamy sprawdzić również oświetlenie LED sufitowe!