Naświetlacze led 20 W – Czym się kierować przy ich wyborze?

Decydując się na wybór naświetlaczy led 20 W należy pamiętać, że jakość ma duże znacznie.Przykładowo technologia led z wykorzystaniem komponentów markowych bezpośrednio przekłada się na dłuższą żywotność i wytrzymałość oświetlenia (polecamy wyśmienitej jakości, doceniane przez użytkowników diody firmy EPISTAR). Naświetlacze led 20 W to zintegrowane oświetlenie led, którego zadaniem jest doświetlenie danego obszaru, czy wybranego obiektu. Z uwagi na działanie w różnych warunkach atmosferycznych, o różnych porach roku, ważnym przy wyborze naświetlacza led 20 W jest zakres temperaturowy, jego działania. Dobrze, gdy przedział plasuje się pomiędzy -20 stopni Celsjusza a + 40 stopni Celsjusza. Postawmy na naświetlacze led 20 W w mocnej i wytrzymałej obudowie z aluminium i szklanego klosza, które jest lekkie i doskonale odprowadza ciepło. Ważna jest klasa szczelności naświetlacza led 20W, najlepiej na poziomie IP65, co gwarantuje wodoszczelność, pyłoszczelność i odporność na zanieczyszczenia.

Mówiąc o jakości naświetlaczy led 20 W warto pamiętać o najnowocześniejszej obecnie technologii, czyli diodach led typu SMD. Naświetlacze led 20 W z tego typu diodami to gwarancja inwestycji w oświetlenie na bardzo długi czas.

Naświetlacze led 20 W to także odpowiedni kąt świecenia, ilość lumenów, zasięg działania ,czy też posiadany wewnętrzny czujnik.

Naświetlacze led 20 W z wmontowanym czujnikiem ruchu są funkcjonalnym rozwiązaniem, który doskonale realizuje zasadę pełnej energooszczędności, a także pozwala zachować bezpieczeństwo i komfort funkcjonowania na danej przestrzeni, np.: włączenie się światła każdorazowo, gdy podjeżdżamy pod bramę wjazdową do domu o zmroku. Warto, aby wmontowany czujnik posiadał możliwości indywidualnych regulacji i ustawień.

Szerokie zastosowanie naświetlaczy led 20 W - doskonałe, jako oświetlenie zewnętrzne

Naświetlacze led znajdują swoje zastosowanie zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i tej komercyjnej. Przykładem mogą być: ogrody, tarasy, wjazdy, ganki domowe, parkingi, miejsca postojowe, garaże, tereny objęte monitoringiem przemysłowym itp.