Ciemność w szafkach, szafie i garderobie? Trudno w nich cokolwiek znaleźć, a poszukiwania ulubionej bluzki w pośpiechu tylko generują coraz większy bałagan? Można temu zapobiec, decydując się na praktyczne oświetlenie LED do szaf. To specjalnie zaprojektowane źródła światła, które rozświetlą mroki wnętrza Twoich mebli. To taśmy z diodami LED, które możesz dowolnie dopasować do wielkości wnętrza wybranego mebla, które chcesz oświetlić. Podświetlenie szaf LED jest coraz częściej stosowane, nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale również klasycznych, ze względu na swoją funkcjonalność i praktyczność.

Oświetlenie do szafy LED - gotowe zestawy

W naszej ofercie dostępne są już gotowe zestawy, wykonywane na zamówienie z uwzględnieniem wymiaru Twojej szafy. Takie oświetlenie do szafy LED stanowi idealne rozwiązanie dla już istniejących i użytkowanych mebli, jak też nowo zakupionych. Jest w postaci drążka, przypominającego typowy drążek ubraniowy, jednak uzupełnionych jest o źródło światła. Możesz zdecydować się na jedno z kilku proponowanych przez nas opcji. Podświetlenie szaf LED występuje w wersji ze światłem ciepłym i zimnym. Posiada mleczną szybkę, a w zestawie znajdują się jeszcze uchwyty montażowe taśma LED, wyłącznik zbliżeniowy i czujnik ruchu oraz zasilacz wtyczkowy. Obecność czujnika ruchu powoduje, że przy otwarciu szafy światło włącza się automatycznie, a po jej zamknięciu wyłącza. Takie rozwiązanie dedykowane jest też jako podświetlenie wnęk LED.

Podświetlenie LED do mebli nie tylko domowych

Podświetlenie szaf LED polecamy także właścicielom sklepów i salonów odzieżowych. Efektownie podkreśli wystawy na witrynach sklepowych i będzie efektowną dekoracją ubrań zawieszonych na wieszakach dostępnych dla klientów.

W naszej ofercie znajdziesz również oświetlenie schodów LED!