To jedne z najpopularniejszych opraw, które stosuje się w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Lampy sufitowe bardzo często pełnią funkcję głównego źródła światła, innym razem mają za zadanie doświetlić lepiej wybrane obszary. Oświetlenie na sufit LED to nowoczesne spojrzenie na znaną od pokoleń formę oświetlenia. Mocno dekoracyjne i bogato zdobione żyrandole zastąpiły minimalistyczne oprawy, cechujące się dyskrecją, prostotą i powściągliwością w dodatkach. Oświetlenie sufitowe LED stało się symbolem zarówno nowoczesności i energooszczędności, jak też swobody w aranżacji wnętrza.

Nowoczesne oświetlenie sufitowe LED

We wnętrzach, w których dominuje prostota, również oświetlenie musi być elementem, nieodgrywającym pierwszoplanowej roli. Świetnie w roli statystów sprawdzają się oczka halogenowe. Mogą być podtynkowe lub natynkowe, co warunkuje ich sposób montażu. Takie oświetlenie na sufit LED może mieć też charakter dekoracyjny. Przykładem okrągłe oczko w kolorze czarnym, z matowym wykończeniem, z wnętrzem w połyskującym na złoto. Innym rodzajem nowoczesnego oświetlenia sufitowego są żyrandole na listwie z regulowanymi reflektorami. Dzięki możliwości dowolnego ustawienia kierunku światła, można równomiernie doświetlić całe wnętrze bądź tylko wybrane strefy.

Sufitowe lampy na schody w ofercie Ledovo:

Schody powinny być wyjątkowo dobrze oświetlone, aby tym samym stały się dla domowników i gości bezpieczne. Możesz zdecydować się na oprawy ścienne lub oświetlenie na schody LED montowane na suficie. W tym przypadku również doskonale sprawdzają się oczka, które możesz rozmieścić na suficie dowolnie, w wymaganej ilości i odległościach od siebie. W ten sposób masz pewność, że poruszając się po zmroku, na pewno będziesz pokonywać każdy kolejny stopień z dużą pewnością.

W ofercie: