Nowoczesne kinkiety ogrodowe 

Piękny ogród to wizytówka domu. Do starannie wykonanych aranżacji składających się ze skalników, kwiatów i krzewów ozdobnych niezbędne jest zainstalowanie oświetlenie podkreślającego urok tego miejsca po zmroku. Kinkiety ogrodowe oprócz funkcji dekoracyjnej mają też szereg praktycznych zastosowań. Przede wszystkim są odpowiedzialne za doświetlenie podjazdu czy ścieżek prowadzących do drzwi wejściowych, a także elewacji. Ułatwiają nawigację w terenie także w ciemności. Skutecznie zniechęcają potencjalnych włamywaczy oraz wandali przed wtargnięciem na teren prywatnej posesji. 

Ze względu na wiele istotnych ról, jakie odgrywają kinkiety zewnętrzne warto dokładnie przemyśleć ich zakup. Liczba oraz rozmieszczenie elementów zależy przede wszystkim od metrażu nieruchomości i jej charakteru. Montaż kinkietów zewnętrznych LED wymaga podłączenia do źródła energii, lecz często możliwy jest do przeprowadzenia samodzielnie.

Kinkiety do ogrodu w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne kinkiety ogrodowe, które doskonale współgrają z nowoczesnymi obiektami mieszkalnymi oraz użytkowymi. Proponujemy zarówno klasyczne lampy przypominające dawne latarnie, jak również minimalistyczne oświetlenie w industrialnym charakterze. Kinkiety ogrodowe LED mogą przylegać do ściany lub nieco od niej odstawać, aby odznaczać się na tle elewacji. Dostępne są w kolorach srebrnym oraz czarnym, dzięki czemu idealnie współgrają z odcieniem stolarki okiennej, drzwiowej i elementami ogrodzenia.

Zachęcamy do wyboru kinkietów ogrodowych zewnętrznych LED, które powstają z wyselekcjonowanych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu oświetlenie zewnętrze zachowuje swoją moc, nienaganną prezencję, solidną konstrukcję przez długi czas. Kinkiety zewnętrzne, które oferujemy to niezawodne rozwiązania, które podkreślą charakter domu, firmy, obiektów zabytkowych i innych. Nie tylko zdobią nieruchomości, ale też podnoszą poczucie bezpieczeństwa osób, które je użytkują.

 

Sprawdźcie również wbijane lampy ogrodowe oraz naświetlacze LED!