Nowoczesne kinkiety ogrodowe 

Piękny ogród to wizytówka domu. Do starannie wykonanych aranżacji składających się ze skalników, kwiatów i krzewów ozdobnych niezbędne jest zainstalowanie oświetlenie podkreślającego urok tego miejsca po zmroku. Kinkiety ogrodowe oprócz funkcji dekoracyjnej mają też szereg praktycznych zastosowań. Przede wszystkim są odpowiedzialne za doświetlenie podjazdu czy ścieżek prowadzących do drzwi wejściowych, a także elewacji. Ułatwiają nawigację w terenie także w ciemności. Skutecznie zniechęcają potencjalnych włamywaczy oraz wandali przed wtargnięciem na teren prywatnej posesji. 

Ze względu na wiele istotnych ról, jakie odgrywają kinkiety zewnętrzne warto dokładnie przemyśleć ich zakup. Liczba oraz rozmieszczenie elementów zależy przede wszystkim od metrażu nieruchomości i jej charakteru. Montaż kinkietów zewnętrznych LED wymaga podłączenia do źródła energii, lecz często możliwy jest do przeprowadzenia samodzielnie.

Kinkiety do ogrodu w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne kinkiety ogrodowe, które doskonale współgrają z nowoczesnymi obiektami mieszkalnymi oraz użytkowymi. Proponujemy zarówno klasyczne lampy przypominające dawne latarnie, jak również minimalistyczne oświetlenie w industrialnym charakterze. Kinkiety ogrodowe LED mogą przylegać do ściany lub nieco od niej odstawać, aby odznaczać się na tle elewacji. Dostępne są w kolorach srebrnym oraz czarnym, dzięki czemu idealnie współgrają z odcieniem stolarki okiennej, drzwiowej i elementami ogrodzenia.

Zachęcamy do wyboru kinkietów ogrodowych zewnętrznych LED, które powstają z wyselekcjonowanych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu oświetlenie zewnętrze zachowuje swoją moc, nienaganną prezencję, solidną konstrukcję przez długi czas. Kinkiety zewnętrzne, które oferujemy to niezawodne rozwiązania, które podkreślą charakter domu, firmy, obiektów zabytkowych i innych. Nie tylko zdobią nieruchomości, ale też podnoszą poczucie bezpieczeństwa osób, które je użytkują.

Sprawdźcie również wbijane lampy ogrodowe oraz naświetlacze LED!

Kinkiety ogrodowe – doskonała iluminacja świetlna przestrzeni zewnętrznej obiektu

Kinkiety ogrodowe LED to sposób na dekoracyjne upiększenie przestrzeni ogrodowej i fasady budynku, a także na funkcjonalne podejście do oświetlenia zewnętrznego. Kinkiety ogrodowe montowane są na elewacji obiektu i rzucają – w zależności od kąta padania strumienia świetlnego – światło na przestrzeń wokoło budynku. Doskonale doświetlą taras i cześć ogrodową, podświetlą okolice wejścia do domu, ganek, schody itp. Dużym atutem kinkietów ogrodowych jest możliwość podkreślenia, zaakcentowania elewacji budynku, np. charakterystycznej faktury tynku, cegły, płytek klinkierowych, interesujących zdobień, ozdobnych gzymsów itp.Dodatkowo kinkiety ogrodowe to bezpieczeństwo naszego domu, większa widoczność strategicznych miejsc, łatwość poruszania się w okolicach domu, na tarasie, w ogródku. Kinkiety ogrodowe – dostępne w ofercie produktowej – to zarówno nowoczesne wzornictwo, wykonane ze stali szlachetnej malowanej proszkowo na czarno, o minimalistycznej konstrukcji, a także kinkiety ogrodowe w retro, vintage stylu, np. w formie ciekawych zwisających latarni. Ciekawą propozycją mogą okazać się kinkiety ogrodowe w stylistyce regulowanych reflektorków.

Zalety ledowych kinkietów do ogrodu

Kinkiety ogrodowe ledowe to bardzo dobry wybór oświetlenia zewnętrznego. Kinkiety ogrodowe led są energooszczędne i wytrzymałe, mają wysoką wydajność i cechuje je duża wytrzymałość. Pamiętajmy o wyborze kinkietów ogrodowych z możliwie najwyższą klasą szczelności IP – czyli zabezpieczeniem przed wilgocią, wodą, warunkami klimatycznymi i wszelkimi zanieczyszczeniami, np.: IP44, IP54 czy IP66. Kinkiety ogrodowe LED to także możliwość wyboru barwy temperaturowej światła białego (zimnej, ciepłej czy neutralnej), jasności świecenia, to także szybki okres rozbłyśnięcia pełną jasnością i brak efektu przegrzewania się. Kinkiety ogrodowe oparte o technologię LED to bezpieczeństwo, użytkowość i znaczące oszczędności budżetowe.