Czym jest oświetlenie MiBoxer (Mi-Light) i jakie oferuje możliwości?

MiBoxer (dawniej Mi-Light) to nowoczesne podejście do kwestii oświetlenia. MiBoxer (Mi-Light) to jeden z elementów wchodzących w skład inteligentnego podejścia do zarządzania strefą domową. Obecnie coraz częściej domownicy dążą do rozwiązań zaawansowanych technologicznie, które w sposób optymalny pozwalają na zarządzanie i sterowanie głównymi funkcjonalnościami domu. Oświetlenie doskonale wpisuje się w ten kanon. Stefa MiBoxer (Mi-Light) to seria produktów, których wspólną cechą jest oddziaływanie na oświetlenie poprzez wygodny sterownik, może to być dedykowany panel, pilot czy sterowanie wprost z urządzeń mobilnych (jak np.: laptop, tablet czy smartfon), z wykorzystaniem odpowiednich aplikacji.

Co daje nam zarządzanie oświetleniem dzięki rozwiązaniom MiBoxer (Mi-Light)?

Przede wszystkim jest to kwestia komfortu i unowocześnienia domowej strefy. Dodatkowo MiBoxer (Mi-Light) tworzy nasze otoczenie bardziej bezpiecznym, dzięki doświetleniu we właściwym momencie konkretnych stref. Są to również produkty nastawione na minimalizację kosztów oświetlenia. Poprzez zarządzanie, radiowej łączności, możemy efektywnie i ekonomicznie wykorzystywać energię elektryczną, wszędzie i zawsze wtedy kiedy jest to konieczne – w odległości nawet 30 metrów.

Dodatkowo MiBoxer (Mi-Light) poprzez możliwości sterowania wieloma aspektami oświetlenia domu pozwala na dekoracyjne iluminacje świetlne oraz skuteczne dopasowanie oświetlenia do pożądanego klimatu i nastroju. Przyczynia się więc również do dekoracyjnej funkcji oświetlenia ledowego w domu.

Czym zarządzamy dzięki rozwiązaniom MiBoxer (Mi-Light)?

Przede wszystkim mamy możliwość podzielenia oświetlenia na konkretne strefy do zarządzania, np.: strefa jadalni, salonu, sypialni i kuchni. Dodatkowo możemy włącza /wyłączać oświetlenie zdalnie, regulować jasność i natężenie światła LED, zmieniać temperaturę barwową (światło chłodne, ciepłe czy neutralne), ustawiać opóźnienia wyłączenia światła, konfigurować czujniki ruchu, wybierać dowolny kolor z palety barw RGB itp.

Urządzenia Mi Light są estetycznie wykonane, eleganckie i profesjonalne. Doskonale wpisują się w elegancką i nowoczesną aranżację wnętrz.

Przykładowe produkty z zakresu rozwiązań MiBoxer (Mi-Light)

Wśród produktów ze strefy Mi-Light możemy znaleźć m.in.:

- panele naścienne MiBoxer (Mi-Light) z hartowanego szkła;

- piloty MiBoxer (Mi-Light);

- kontrolery MiBoxer (Mi-Light);

-wzmacniacze MiBoxer (Mi-Light);

- inteligentne żarówki MiBoxer (Mi-Light);

- lampy zewnętrzne MiBoxer (Mi-Light);

- panele sufitowe MiBoxer (Mi-Light);

- routery MiBoxer (Mi-Light);

- gotowe zestawy MiBoxer (Mi-Light).

Zastosowanie rozwiązań MiBoxer (Mi-Light) – gdzie sprawdzą się najbardziej?

MiBoxer (Mi-Light) doskonale sprawdzi się przede wszystkim w strefach schodowych, przy długich korytarzach i holach, w garderobach, w spiżarniach, a także w każdym innym pomieszczeniu domu: salon, kuchnia, łazienka.

Dodatkowo pamiętajmy, że oświetlenie ledowe i wszystkie dedykowane urządzenia sterujące to wysoki poziom energooszczędności, znaczna redukcja kosztów w budżecie domowym, a także długa żywotność produktów, bezawaryjność i niezwykle wysoki komfort użytkowania.