Oprawy sufitowe Downlight MiBoxer (Mi-Light) – nowoczesność oświetlenia na miarę smart home

Oprawy sufitowe DownLight Mi-Light to produkt oświetleniowy oparty o komunikację WiFi. Jest to inteligentne oświetlenie, które wykorzystując łączność Wi-Fi, może współpracować z szeroką gamą sterowników jak: inteligentne piloty, ściemniacze, inteligentne panele ścienne, panele szklane itp. Sterowanie światłem opraw sufitowych MiBoxer (Mi-Light) jest wyjątkowo wygodne i funkcjonalne oraz może również odbywać się wprost z urządzeń mobilnych, które stosujemy na co dzień. Do pełnego sterowania wystarczy dostęp do Internetu za pomocą dedykowanej aplikacji (kompatybilna z Android czy iOS) na smartfonie czy tablecie. Wraz z aplikacją MiBoxer (Mi-Light) zarządzamy wówczas wszystkimi ustawieniami oświetlenia.

Co wyróżnia oprawy sufitowe Downlight Mi-Light?

Oprawy sufitowe Downlight Mi-Light to profesjonalne oświetlenie. Są kompaktowe, lekkie i łatwe w montażu. Cechuje je niski pobór mocy, a tym samym wysoka klasa energooszczędności. Stylistyka opraw sufitowych Downlight MI-Light jest prosta, designerska, uniwersalna i przy tym niezwykle elegancka. Tego typu oprawy świetlne sufitowe obronią się w każdym wnętrzu, o różnym charakterze.

Panele sufitowe MiBoxer (Mi-Light) wykonane są z nierdzewnych materiałów, z wysoką klasą szczelności

Dodatkowo oprawy sufitowe MiBoxer (Mi-Light) to solidna konstrukcja. Wpusty wykonane są ze stali nierdzewnej i nie korodują oraz zapewniają pewny montaż w płycie karton-gips. Całość odznacza się wysoką klasą szczelności na wilgoć, wodę, kurz, pyły i inne zanieczyszczenia. Wskaźnik hermetyczności jest na wysokim poziomie IP54.

Dodatkowy atut paneli sufitowych MiBoxer (Mi-Light) to wysoki współczynnik wierności barw

Parametry świetle również są na bardzo dobrym poziomie: wysoki współczynnik wierności barw >80, duży zakres temperaturowy pracy, kąt świecenia 120 stopni, trwałość wielu godzi świecenia itp. Oprawy sufitowe Mi-Light posiadają odpowiednie certyfikaty oraz solidne i wypracowane normy produkcji, które świadczą o bardzo wysokiej jakości.

Oprawy sufitowe Downlight Mi-Light – czym zarządzamy zdalnie?

Oprawy sufitowe MiBoxer (Mi-Light) pozwalają na sterowanie gamą 16 milinów kolorów, jasnością światła, automatycznymi trybami zmiany barw.Posiadają również użytkową funkcję „power off memory”, która oznacza, że po wyłączeniu światła i jego ponownym podłączeniu do zasilenia, oprawy świetlne Milight uruchamiają się z ustawieniami z przed wyłączeniem od zasilania.