Skoff – polska marka, która zdobyła rynek oświetleniowy

Firma Skoff to uznany i ceniony producent działający w branży elektrotechnicznej od 1997r. Jest to marka wielokrotnie nagradzana, rodzinna firma. Oferta produktowa Skoff powstaje na terenie nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Czechowicach-Dziedzicach.

Jak wyglądał rozwój firmy Skoff i jej oferty produktowej?

SKOFF rozpoczął swoją działalność od słynnej oprawy CLIP LED. Produkt ten przeznaczony był do mebli, a źródło światła bazowało na nowoczesnej i energooszczędnej technologii LED.

Kolejnym krokiem w rozwoju działalności SKOFF była seria opraw Music Line. To właśnie producent Skoff zadbał o funkcjonalne rozwiązania w zakresie oświetlenia ciągów komunikacyjnych (przy podłodze), schodów, podstopnic. To właśnie ta seria opraw oświetleniowych rozsławiła markę SKOFF na polskim rynku. Skoff oferuje także oprawy oświetleniowe schodowe z czujnikiem ruchu PIR.

Kolejnym trafionym produktem oświetleniowym Skoff w jego historii była oprawa oświetleniowa LED przeznaczona do zabudowy w meblach kuchennych. Produkty Skoff cechuje minimalizm, prostota i wysoka jakość , detaliczność wykonania.

Skoff to także produkty oświetleniowe do mebli i witryn w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju.

Oprawy meblowe SKOFF wyróżniają się unikalnym wzornictwem, a dzięki zastosowaniu technologii LED stanowią źródło energooszczędnego, ekologicznego światła.

Jakie linie produktowe wchodzą w skład katalogu ofertowego Skoff?

Marka Skoff to przede wszystkim następujące wydzielone linie produktowe:

Music Line Sensor & Light - odznaczona Złotym Medalem Targów Poznańskich linia SKOFF Music Line Sensor & Light z czujnikiem ruchu, która podświetli ciągi komunikacyjne, schody i witryny meblowe. Kolekcja łączy elegancki design ze szlachetnymi materiałami i wiodącą technologią LED. To pierwsza, sztampowa kolekcja Skoff.

Galaxy Line - szeroka gama opraw sufitowych dedykowanych do oświetlenia pomieszczeń, gdzie szczególnie ważna jest ochrona przed olśnieniem (cechuje ją tzw. niski LOW UGR).

Moderno Line – bardzo elegancka, wręcz ekskluzywna kolekcja SKOFF. To przede wszystkim 3 eleganckie modele lamp: wisząca lampy sufitowa, lampa podłogowa oraz ścienna, których charakterystyczną cechą są delikatne linie opraw wykonane ze szlachetnych materiałów – hartowanego szkła i aluminium.

Jakie są zalety produktów marki Skoff?

Do największych atutów zalicza się:

1. Nieduże zużycie energii

2. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, metalowa obudowa INOX

3. Dyskretne rozmiary

4. Wybór barwy temperaturowej światła białego (Biała ciepła, zimna i neutralna)

5. Długą gwarancję producenta

6. Elegancki, minimalistyczny design;

7. Wysoką jakość czujnika ruchu, regulowany czujnik zmierzchu

8. Precyzyjną optykę;

9. Uniwersalne zastosowanie: hole, przedsionki, przestrzenie schodowe, podstopnice, witryny meblowe, ściany i wnęki.

Oprawy schodowe Skoff – charakterystyka produktu

Oprawy schodowe marki Skoff to architektoniczne oprawy led, o niewielkich gabarytach i nowoczesnym, eleganckim kształcie. Ich charakter jest subtelny i idealnie wpasowuje się w najbardziej wymagające wnętrza. Zastosowanie opraw schodowych Skoff jest uniwersalne. Nadają się do oświetlenia:

- ciągów komunikacyjnych, takich jak np.: korytarze, przedpokoje, klatki schodowe;

- przestrzeni typu hole i przedsionki;

- przestrzeni schodowych;

- podstopnic;

- witryn meblowych;

- ścian i wnęk w celu ich uwypuklenia czy dekorowania światłem.

Jest to stylowa oprawa przeznaczona do natynkowego montażu w puszkach. Do zasilania oprawy wymagany jest zasilacz napięciowy LED o odpowiednim napięciu wyjściowym. Główną zaletą lamp Skoff jest ich wysoka jakość wykonania oraz energooszczędność i efektywność.

Dzięki oprawom Skoff możemy stworzyć dyskretne i funkcjonalne oświetlenie w mieszkaniu, domu, obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej.

Oprawy schodowe Skoff można również wykorzystać w charakterze kinkietów ściennych czy oświetlenia dekoracyjnego, do podkreślenia konkretnych elementów architektury pomieszczenia.

Zalety opraw schodowych Skoff:

1. Nieduże zużycie energii

2. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej

3. Dyskretne rozmiary

4. Wybór barwy temperaturowej światła białego (Biała ciepła, zimna i neutralna)

5. Długa gwarancja producenta

Oprawy schodowe Skoff z czujnikiem ruchu PIR

Marka Skoff to także wysokiej jakości oprawy led z ukrytym dyskretnie modułem świetlnym oraz czujnikiem ruchu PIR. Nadaje się zarówno do prywatnych jak i komercyjnych zastosowań w ciągach komunikacyjnych. Cechuje je wysokiej jakości czujnik ruchu, precyzyjna optyka o promieniu 120 stopni, regulowany czujnik zmierzchu w zakresie 2-40 lx oraz metalowa obudowa INOX. Do wyboru jest oprawa z czujnikiem PIR zasilana 230V AC lub 10V DC.

Zobacz również: